Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Bahibi 600 TL Freebet Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Golge12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
997
318
63
Seninki freebet kazanciyla oynamis oluyorsun. Ama ben slotta Gates of olympustaki 300 fs ile oynayıp oyle sıfırladım. Arada fark var yani
Kanka freebet kazanciyla oynamadim freebet kazanci ile cekim yaptim 1020 lira cekim yaptiktan sonra 300 freespine girdim sifirladim freespin cevrimini iptal edip odemeyi bekledim, odeme de geldi

zaferello

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
446
113
43
Ben dün sabah 11:25 de talep vermiştim bu saate yakın talep verip ödemesi gelen oldumu

Bbccaa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,011
678
113
Hesapta 0.00 olması lazım herhalde çekim için baktıklarımin çoğu tüm bayiyeyi çekmiş

mberkay

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
190
73
28
Bende ayni senin gibi yaptim benim 2400 gitti o zaman miktara göre mi anlamadim bu kural

Pman36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
419
154
43
Ulaaan adamlar olayi cakti galiba bidaha uyelik actim bu sefer vermedi hala bonusu😀

mberkay

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
190
73
28
Sen slot cevrimini bitirip slottan gelenle spor mu oynadin
Ben sadece spor oynadım 2400 cekim verdim 16 saatten fazla bekledim hesapta 60 kurus vardi sonra slota girdim 300 fs le oynadim biraz sonra ana bakiyeye baktim 243 var cevriminde bitmesine az kalmisti. Sonra o 243 ile spor oynadim kaybettim belki ondan dolayi kural ihlali oldu

Golge12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
997
318
63
Ben sadece spor oynadım 2400 cekim verdim 16 saatten fazla bekledim hesapta 60 kurus vardi sonra slota girdim 300 fs le oynadim biraz sonra ana bakiyeye baktim 243 var cevriminde bitmesine az kalmisti. Sonra o 243 ile spor oynadim kaybettim belki ondan dolayi kural ihlali oldu
Kural o zaten kanka miktar onemli degil freebet sadece spor cekim yapana kadar freespin de sadece slot gecmis olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...