Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Bahibi 600 TL Freebet Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mberkay

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
190
73
28
1000002295.jpgan itibariyle benimde hesabim kapanmistir. Bu konuyu kapatin lutfen. Boyle sitelere prim vermeyin. Habibi mabibi araplar bizle yarisamaz abi bu isin copleri olur ancak araplar.

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,656
1,783
113
Site sahipleri okuyorsa. En azından. Bir tavsiye ödeyecek mali gücünüz kalmadı ise bile kural getirip deneyebilirsiniz. Böyle şak diye hesap kapatmak olmadı. Maksimum 500 tl bin tl cekim şu kadar çevrim diyebilirdiniz

maltepe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,196
2,069
113
Site sahipleri okuyorsa. En azından. Bir tavsiye ödeyecek mali gücünüz kalmadı ise bile kural getirip deneyebilirsiniz. Böyle şak diye hesap kapatmak olmadı. Maksimum 500 tl bin tl cekim şu kadar çevrim diyebilirdiniz
@faga011 aynen dost direk sıkıyorlar

Ortaköy

Ayrıcalıklı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,507
907
113
Ben öğlen yazdığımda Muhalefet yaptı herkes dedim beklemeyin dün yatırdılar bizde aldık bugün yemedi götleri hesapları kapattılar olsun iyi darbe vurduk dün forum ailesi olarak

Aslan4134

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,662
369
83
Qn itibariyle 24 saati devirdik.ümitler tükendi

maltepe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,196
2,069
113
Ben öğlen yazdığımda Muhalefet yaptı herkes dedim beklemeyin dün yatırdılar bizde aldık bugün yemedi götleri hesapları kapattılar olsun iyi darbe vurduk dün forum ailesi olarak
@aka34 ne dün ödemesi kanla 4 ve 5 kişiye ödeme yaptılar göz boyamak için 10 k ödeme yaptılar parçalı 5 kişiye dün bu site 10 k yi hemen kazanır 10 k parami

maltepe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,196
2,069
113
@zamanzaman19 bu multi açanların var ben .......................................................... onların yüzünden allahindan bulsun onlar 450 cekimim gerçekti onlar yüzünden gelmedi

selcukj

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5
0
1
Beni az önce aradılar bonuslar hakkında bilgi vermek için bende deneme bonusu çekimini sordum biz müdahale edemiyoruz dedi.

maltepe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,196
2,069
113
Dostum herkes 2 hesap açtı en düşük çeken 600 TL ben 1900 TL çektim geldi ödeme ama bugün içerde 2500 ödemediler
@aka34 onlar paramı site 2 dakika da toplar o paraları kanka bide 2 hesap açıyorsun böyle yapanlar yüzünden ödeme olmadı

Salobalo12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,027
4,227
113
42 saat oldu ne hesap kapanıyor ne ödeme geliyor öylece duruyor anlamadım bari kapatın da beklemeyelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...