Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Bahibi 600 TL Freebet Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bartum

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
602
240
43
Dün 17 43 de vermişim 1000 tl hala bise yok

Ümitoloji

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,651
2,644
113
beyler üye oldum otomatik mi ekleniyor? bonus bitmiş mi?

Salobalo12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,027
4,227
113
Kanka kasayi sadece sporda mi yaptin sen
Bak şimdi şöyle anlatayım pazar günü akşam 5 gibi oynadım frebetleri 3üde yattı. Sonra sabah ezanından sonra girdim spinleri oynadım 205 TL geldi spinlerden önce 3 tl farmladım spine girdi ödedi beti 4e aldım yine spine girdi 5e aldım yine girdi 6 7 derken hepsinde spine girdi çevrim bitti 4.900 çektim işte

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,566
1,741
113
Bak şimdi şöyle anlatayım pazar günü akşam 5 gibi oynadım frebetleri 3üde yattı. Sonra sabah ezanından sonra girdim spinleri oynadım 205 TL geldi spinlerden önce 3 tl farmladım spine girdi ödedi beti 4e aldım yine spine girdi 5e aldım yine girdi 6 7 derken hepsinde spine girdi çevrim bitti 4.900 çektim işte
Onaylandı ise gelir knkm geç gelir ama

mrt2131

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,922
678
113
Krall ara ara kontrol et yatmak üzeredir senin ki

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,890
6,691
113
Ben size şunu diyeyim 7slots sitesinde de aynısı oldu. Çekimler aksadı sonunda hesabı kapatılanlar oldu. Mesele multiciler. Ne alaka kardeşim sende aç diyen olacaktır ama çekimlerin aksamasının tek nedeni budur bana göre. 10 ftn muhabbetinde de aynısı oldu güzelim promo bitti . Yalansa yalan diyin . Herkesin çekimi gelir umarım.

Salobalo12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,027
4,227
113
Ben size şunu diyeyim 7slots sitesinde de aynısı oldu. Çekimler aksadı sonunda hesabı kapatılanlar oldu. Mesele multiciler. Ne alaka kardeşim sende aç diyen olacaktır ama çekimlerin aksamasının tek nedeni budur bana göre. 10 ftn muhabbetinde de aynısı oldu güzelim promo bitti . Yalansa yalan diyin . Herkesin çekimi gelir umarım.
Benimde hesap kapanacak givi içime doğdu ümitlendirdiler ama bakalım

ka1gan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,206
1,133
113
3de3 kuponlar tuttu 980 TL çekim verdim umarım öder

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...