Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Bahibi 600 TL Freebet Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SEFABEY

kαчвєtmєk, kαzαnmαnín вír pαrcαsídír.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
672
251
63
madem ödeyecek götün yok neden bonus veriyorsun üstüne hesap kapatıyorsun üstelik tek hesap ne canlı destek var ne muhatap olacak kimse var aq pustları bunun gibi boktan siteler hala nasıl piyasada kalır anlamıyorum şimdi alsın o 1600 müsait bir yerine soksun 3-4 çakalın kurduğu site anca böyle olur

Bartum

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
425
89
28
madem ödeyecek götün yok neden bonus veriyorsun üstüne hesap kapatıyorsun üstelik tek hesap ne canlı destek var ne muhatap olacak kimse var aq pustları bunun gibi boktan siteler hala nasıl piyasada kalır anlamıyorum şimdi alsın o 1600 müsait bir yerine soksun 3-4 çakalın kurduğu site anca böyle olur
Direkmi kapattılar apporevd den sonrami

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,925
9,557
113
18 saat oldu hala tık yok 300 spine 1500 lira alip 25kat çevirdim saatlerce Screenshot_2024-06-19-03-39-17-142_com.android.chrome.jpg

SEFABEY

kαчвєtmєk, kαzαnmαnín вír pαrcαsídír.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
672
251
63
Multiler bile odemisler işte bir laf varya deveye diken misali tek hesapmis seninki kapatmışlar ise bak
o halde site açarken önlem alacaklar ne kural var ne bir canlı destek önüne gelen para çekiyor geç kalan insanları multi olarak ayıramadılar bas engeli gitsin kalanına dediler kesin bunun başka açıklaması olamaz

Asy1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,697
680
113
Ikı kez yatırım yaptım %100casıno için ana paradan başka bişey gecmedı hesaba

xvalir

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
72
30
18
Hala hesap kapatıldı diye zırlayanlar var arkadaşlar multi yapmadıysaniz içiniz rahat olsun paranız gelecek öyle yada böyle. multilerin hesaplarını kapatıyorlar sadece

Joker006

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
9
2
3
Merhaba arkadaşlar youwinin yan sitesi herhalde mail atmışlar dün üye oldum 600 freebet eklendi 3 adet 200 tl freebet şeklinde çevrim vs istemedi ortalama 24 saate ödüyor youwin gibi denemek isteyen üye olsun ilk yatıramada %100 freebet var 5000 e kadar onura alacağım

Ekli dosyayı görüntüle 557254
kayıt oldum bana birşey gelmedi neden

skoregen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,327
510
113
Ya olayinr traji komik tarafı site günlerdir ödeme yapmıyor hesap kapatıyor bide bu siteye yatırm yapanlar var uzmanların incelemesi gereken bir milletiz :)

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,174
9,592
113
Gece benimkide izin verilmiş muhtemelen gleen sonra hesbi kpatirlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...