Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Bahsegir 30 TL Deneme Bonusu

gecesiyah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,674
1,715
113
Size görüntüde attım benim kazancı sildiler engel attılar benim ödemedi

creep

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
55
8
8
valla ödeme onayı için canlı detekte bekliyorum bakalım verilerse çekeceğim inşallah yarım saattir bekliyorum ama

Kanarya22

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
76
14
8
1.sayfada arkadaşın birisi yazmış. güncelleme var diye milleti oyalıyorlar demiş. umarım taklaya gelmeyiz.

Aylmz2302

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
701
145
43
WhatsApp hattından 1-2 saate bitecek dediler bakalım biterse çekimler gerçekleşirse yaparız yatırımımız daha önce dark4bet sitesine yatırdım 100tl cevrimini yapıp çekim talebi verdim hesabımı kapatıp engellediler bu yüzden emin olmadan yatırım yapmayınız arkadaşlar

Ekli dosyalar

Kanarya22

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
76
14
8
WhatsApp hattından 1-2 saate bitecek dediler bakalım biterse çekimler gerçekleşirse yaparız yatırımımız daha önce dark4bet sitesine yatırdım 100tl cevrimini yapıp çekim talebi verdim hesabımı kapatıp engellediler bu yüzden emin olmadan yatırım yapmayınız arkadaşlar
dün 1-2 arkadaş ödeme almış bende onlara güvenerek yatırım yaptım. saat 12 de talep verdik. eğer ödeme yaparlarsa bende yazarım burdan.

Delibal33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
505
121
43
Darkbet agir tokatci.. surekli ariyotlar uzak durun.
Hugobette oyle

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Dun şansa ceken ler oldu cok ceken var demek güncelleme bahanesi ile kalan o demicekler sanirim. Sitenin canli desteginden tut whatsap hizmet ine kadsr hepsi kotu

Kanarya22

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
76
14
8
banada öyle geliyor. benim 4 saat oldu hala ödeme gelecek diye bekliyorum. daha çok beklerim gibi.