Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Bakan Açıkladı, Corona Virüsü Nedeniyle Bir Kayıp Daha

Scorfield

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
5,692
3,920
113

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, yaptığı açıkalam ile corona virüsü nedeniyle bugün ortaya çıkan vaka sayısını ve kayıp sayısını açıkladı. Bakan Koca'nın yaptığı açıklamaya göre 61 yaşında bir erkek vatandaş hayata gözlerini yumdu.

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'nın açıklaması şöyle;

"61 yaşında erkek bir hastamızı kaybettik. Kendisine Allah’tan rahmet diliyorum. Bugün sonuçlanan testler, tedbirlerin çok zorunlu olduğunu gösteriyor. Hasta sayımız 191’e ulaştı. Riskin önünü birlikte keselim."

Dün açıklanan bilgi ile birlikte virüs nedeniyle Türkiye'de hayatını kaybeden sayısı 2'ye yükselmiş oldu.

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
225
43
Ne gerek var bu tür paylaşım yapipda milleti germeye TV de haberden bıkıp insan buralara takılıyor burdada bu tür konular bıktık artık.

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,596
150,852
113
Ne gerek var bu tür paylaşım yapipda milleti germeye TV de haberden bıkıp insan buralara takılıyor burdada bu tür konular bıktık artık.
güncel haberlerden bilgilen diye dostum görmezden gelme oku gerekirse yorum yapmayabilirsin

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
225
43
Okuyoruz zaten yiğidim tv lerde devamlı var gerek yok boş işler burda olmaz.

rfancx70

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,416
2,549
113
güncel haberlerden bilgilen diye dostum görmezden gelme oku gerekirse yorum yapmayabilirsin
Bunlar anla yumurta gt dayanınca ciddiye alır reis ülkenin yarısı aynı koskoca nba deki adamlara ünlü futbolculara bulaştıysa bizede bulaşması an meselesi o yüzden kurallara uyup evden çıkmamak lazım hayırlısı olur inş

Larksan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
238
63
Bunlar anla yumurta gt dayanınca ciddiye alır reis ülkenin yarısı aynı koskoca nba deki adamlara ünlü futbolculara bulaştıysa bizede bulaşması an meselesi o yüzden kurallara uyup evden çıkmamak lazım hayırlısı olur inş
Evden çıkmamak lazım ama 3600 kişinin olduğu yerde işe devam ediyoruz

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,596
150,852
113
Aynen öyle dost Sağlıktan önemli birşey yoktur Hayırlısıyla bekliyoruz