Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Banka Blokesi Hk.

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Reyis 4te1i yasal zaten ona itirazım yok ama benim bütün hesaplarıma bloke konmuş yanlışlıkla bi frang hesabı açmıştım onda bile bloke var bugün maaşıma el koymuşlar böyle bir şey yasal değil yarın şubeye gidicem bayramdan sonraya birakmazlarsa o cocuklari sıkıntı yok bayramdan sonraya kalırsa muhabbetler muhabbetler 5 saatt3 200 tane beyaz cıktı kafamda stresten o çocuğu garanti
Şubeye git dost garantinin onlar halletmezse hangi icra dairesi icra koyduysa oraya git itiraz et çözülür canını sıkma maaasin 4 de 1 ne el koyarlar

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Ayriyetten sana haber vermeden dediğin gibi tebligat göndermeden haciz koyamaz ama sen bi mail adresini kontrol et bana mail atmışlardı

ene2834

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,486
1,124
113
Sağa sola bir dünya borcum var cepte sigara parası yok adamlar bütün maaşıma el koymuş 40 gün sigara parasız nasıl idare edicem reyis korkmayım da napayım
Şubeye git dost garantinin onlar halletmezse hangi icra dairesi icra koyduysa oraya git itiraz et çözülür canını sıkma maaasin 4 de 1 ne el koyarlar
Yanlış hesap blokelı en az 10 15 gün öyle kalır parayı gerçekten unut ayrıca maaşında ıcra olsa çelıstıgın yarın mhsbesıne giderdi

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
öyle bir koyuyorkı
Dostum bak normalde sigortalı çalıştığı için arkadaş işyerine tebligat gönderip maaşının 4 de 1 ine el koymalari lazım ama bu arkadaşın mevzusu bana değişik geldi başka bi muhabbet mi var acaba

fcsfcs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,240
964
113
garanti icralarda ilk ve en kolay blokasyon koyan banka. yalnız şöyle bi şey var. benim de icra dosyamdan garanti bi kaç kere eksi bakiye yaptı. ama tam 1 hafta sonra açtı her seferinde. bence 1 hafta sonra bak açılabilir. tavsiyem de garantiyi kullanmamaya çalış icran varsa.

Morpheus38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,571
1,309
113
Vergi borcun varsa ondan da bloke koymusta olabilir.

kareas46

Zor Be Kirvem Zor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,250
1,352
113
Benimde pandemi kredisinden dolayı 10 bankadan 8 i bloke yemiş halk ve deniz kalmış halk yemez devlet bankası diye tahmin ediyorum ama denizden korkuyorum oda yer diye boşuna dememişler borcun iyi si ödemek derdin iyisi ölmek diye ödeyip kurtulacağız başka çaresi yok

ene2834

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,486
1,124
113
Dostum bak normalde sigortalı çalıştığı için arkadaş işyerine tebligat gönderip maaşının 4 de 1 ine el koymalari lazım ama bu arkadaşın mevzusu bana değişik geldi başka bi muhabbet mi var acaba
1 yıldır yaşıyorum İcra bloke neler neler zor işler UYap a gırın baksın herşey orda goecek

kareas46

Zor Be Kirvem Zor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,250
1,352
113
1 hafta 10 günde bloke kaldı diyen arkadaşlar olmuş baktım hala blokede garanti içeride tutar akbank ta blokeliydi yapikredi de ziraat zaten ing en para falan daha 3 5 tane var unuttuğum

ene2834

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,486
1,124
113
Bende yaşadım dostum çok prosedür maaşın 4 de 1 kesintisi
eleceklı önce bloke atıyor pıslık olsun dıya aylarca maasın 4 de 1 ınınmı beklıcem dıyor ayrıca başka yerede borcu var sırayamı gırcem deyip ılk ış hesaplara bloke atıyor

Unal57

Şerif
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,406
1,915
113
E devlet üzerinden kontrol ediyorum herhangi bi e icra durumu gözükmüyor bloke koyulan tutar vodafone olan borcumla ayni tutar vergi borcum yok yarin subeye gidip sabahtan blokenin kaldirilmasi için dilekçe vericem insaf edip de gün içinde işimi cozerlerse ne ala bayramdan sonraya kalırsa yağlı kazık geçmiş olsun

Unal57

Şerif
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,406
1,915
113
eleceklı önce bloke atıyor pıslık olsun dıya aylarca maasın 4 de 1 ınınmı beklıcem dıyor ayrıca başka yerede borcu var sırayamı gırcem deyip ılk ış hesaplara bloke atıyor
Butun alacaklılarin anasini gondikleyim şu durumu bana yaşattılar ya çakallar garantide de pustluk var normalde 5inde yatiyor maaşım bayramdan dolayi erken yattı 28inde bloke koydular hesabjma

ene2834

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,486
1,124
113
E devlet üzerinden kontrol ediyorum herhangi bi e icra durumu gözükmüyor bloke koyulan tutar vodafone olan borcumla ayni tutar vergi borcum yok yarin subeye gidip sabahtan blokenin kaldirilmasi için dilekçe vericem insaf edip de gün içinde işimi cozerlerse ne ala bayramdan sonraya kalırsa yağlı kazık geçmiş olsun
üzgünüm o parayı unut çözersen gel yüzüme tukur demıcem dost sanırım anladın beni

ene2834

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,486
1,124
113
Butun alacaklılarin anasini gondikleyim şu durumu bana yaşattılar ya çakallar garantide de pustluk var normalde 5inde yatiyor maaşım bayramdan dolayi erken yattı 28inde bloke koydular hesabjma
garantı ıle alakası yok dıgerlerınıde attılar sadece garantı eksi yapıyor

ene2834

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,486
1,124
113
uyapa gır herşey orda gor dosyalarına

kareas46

Zor Be Kirvem Zor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,250
1,352
113
Bankayla alakası yok icra dairesi ne zaman bloke koyarsa o zaman yansir blokeyi de kaldırabilirsiniz diye düşünüyorum gişe memuru blokeyj 5 dk kaldırıp parani ödeyip geri koyabiliyor insafına kalmış Bi durum

kareas46

Zor Be Kirvem Zor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,250
1,352
113
garantı ıle alakası yok dıgerlerınıde attılar sadece garantı eksi yapıyor
Benim garanti de bloke var ama - olarak görünmüyor bakiye içinde olan tutar kullanılabilir bakiye 0 olarak gözüküyor