Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Banka Borçları Hk.

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,272
2,380
113
Selamın aleykum dostlarım bildiginiz sağlam bir banka varmi tüm borçları tek bir çatı altında toplayacak toplamda erken ödeme yapsam 220bin tl borç var ve öyle dağınık ki borçlar aylık sadece 10k faize veriyorum borç eksilmiyor psikolojim acayip derece de bozuk uyku uyuyamaz hale geldim eskiden kumar nedir bilmezdim eskiden 50 100 tl oldumu zevkle harcadım şimdi elime ne geçse siteye yatırır hale geldim (kumar bagimlisiyim) allah kimseyi düşürmesin aylık 24k ödemeler geliyor 22k maaş alıyorum mesai kalıyorum yaş 42 idaredesi güçlü olan değil zayıf olan bu bataklığa düşüyor artık kurtulmak istiyorum lanet gelsin kumara...

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,272
2,380
113
Ne iş hayatım ne evlilik hayatım bom pok hiç bir şeyden zevk alamıyorum dayanacak güç kalmadı kafama sıkım diyorum çocuklarım aklıma geliyor tek bir çatı altında toplamam lazım borçları

Cutamaniac

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,734
2,361
113
Geçmiş olsun umarım en kısa sürede duzeltirsin durumlarını.

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,330
9,020
113
Ne iş hayatım ne evlilik hayatım bom pok hiç bir şeyden zevk alamıyorum dayanacak güç kalmadı kafama sıkım diyorum çocuklarım aklıma geliyor tek bir çatı altında toplamam lazım borçları
Kafaya sıkmak çözümmu kardeşim geride kalanların ne suçu var şeytana uyma bankaya gelincede zor suanki donemde

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,272
2,380
113
Valla dostlarım artık yüzlerine bakamaz hale geldim belki bilmediğimiz bir çözüm yolu vardır allah büyük

Cips

O Şimdi Askerde
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,488
4,226
113
Dost garanti yeni borc kapatma kredisi diye birsey cikardi bi bak istersen tek bildigim o dur eger sigortan yatiyorsa bi ugra derim

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,272
2,380
113
Dost garanti yeni borc kapatma kredisi diye birsey cikardi bi bak istersen tek bildigim o dur eger sigortan yatiyorsa bi ugra derim
Dost borcun çoğu o banka sadece kredi varsa başka bankaya kapsıyor iş bankası 55bin kredi kartı vakif 25 artı para 10k kredi kartı onları odemiyor

Cips

O Şimdi Askerde
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,488
4,226
113
220 bin de bu devirde hangi banka kredi verir bilmiyorum hadi verdi vadeyle beraber o borc gene 400 e cikar hic birsey gelmiyor aklima bilmiyorum

Emere45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,300
1,399
113
ayni durumdayiz dostum benim o kadar degil gerci her ay faize calisiyorum allah kolaylik versin hepimize

eyesofshadow

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,258
1,581
113
Yapılandırmayla borc 600kya kadar çıkar heralde çok uçuk miktarlar oluyo... Allah yardımcın olsun çok çektik bu tarz şeylerden herkesin başına geliyor malesef... Gizli saklıysa önce oturup ailenle konusman en mantıklısı 220k para degil ödenir bi şekilde sağlık olduktan sonra 300 500k para degil ama ailenden destek alman şart

eyesofshadow

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,258
1,581
113
Çocuklar için dayan kardeşim onların gözyaşını hiçbişiy dindirmez heleki konustugun para 1 yıllık kazancın en önemlisi kredi kartlarından kurtulman lazım yoksa boşa öder durursun sürekli faiz biner kredin varsa ödenir bi şekilde

malazgirt

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
368
169
43
Selamın aleykum dostlarım bildiginiz sağlam bir banka varmi tüm borçları tek bir çatı altında toplayacak toplamda erken ödeme yapsam 220bin tl borç var ve öyle dağınık ki borçlar aylık sadece 10k faize veriyorum borç eksilmiyor psikolojim acayip derece de bozuk uyku uyuyamaz hale geldim eskiden kumar nedir bilmezdim eskiden 50 100 tl oldumu zevkle harcadım şimdi elime ne geçse siteye yatırır hale geldim (kumar bagimlisiyim) allah kimseyi düşürmesin aylık 24k ödemeler geliyor 22k maaş alıyorum mesai kalıyorum yaş 42 idaredesi güçlü olan değil zayıf olan bu bataklığa düşüyor artık kurtulmak istiyorum lanet gelsin kumara...
Sadece maaş banka verebilir.
Borçları toplama talebi ile git.

Ama diğer limitler açılınca eminim borcun ikiye katlanacaktir kumar yüzünden
Kısacası borclari toplamanda sana fayda sağlamayacaktır

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,272
2,380
113
Allah razı olsun dostlar inanın sadece 10 bin tl faizleri gidiyor zoruma gidiyor borçlardan milim milim eksilme oluyor tek benim için verenlerde 400 k odeyeyim en azından 15k bile aylık odesem en azından şu kadar ay borcum kaldı derim

eyesofshadow

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,258
1,581
113
Allah razı olsun dostlar inanın sadece 10 bin tl faizleri gidiyor zoruma gidiyor borçlardan milim milim eksilme oluyor tek benim için verenlerde 400 k odeyeyim en azından 15k bile aylık odesem en azından şu kadar ay borcum kaldı derim
Ailenden destek alabilcegin kimse yokmu. Bu durumu eşin bilmiyormu

kilmerknock

Emekli Prof.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
167
93
28
Başka bir arkadaş da söylemiş, banka vs bu bataklıktan çıkamazsın. Ailemle konuş, çok zor biliyorum ama aile desteği almadan toparlayamazsın. Banka ile yapılandırsan yine maaşın büyük kısmı takside gidecek, yine geçinmek için para kalmayacak ve yine kumara düşeceksin. Çırpındıkça daha çok batacaksın. Ödenmeyecek bir borç değil, ama tek başına altından kalkamazsın.

Metings1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,515
582
113
Tefeci çözer senin işini.

Xranger58

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
75
33
18
42 yaşında adam nasıl iradesine sahip çıkamıyor çıldırıyorum ya