Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Banka Borçları Hk.

kataki

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
239
95
28
Selamın aleykum dostlarım bildiginiz sağlam bir banka varmi tüm borçları tek bir çatı altında toplayacak toplamda erken ödeme yapsam 220bin tl borç var ve öyle dağınık ki borçlar aylık sadece 10k faize veriyorum borç eksilmiyor psikolojim acayip derece de bozuk uyku uyuyamaz hale geldim eskiden kumar nedir bilmezdim eskiden 50 100 tl oldumu zevkle harcadım şimdi elime ne geçse siteye yatırır hale geldim (kumar bagimlisiyim) allah kimseyi düşürmesin aylık 24k ödemeler geliyor 22k maaş alıyorum mesai kalıyorum yaş 42 idaredesi güçlü olan değil zayıf olan bu bataklığa düşüyor artık kurtulmak istiyorum lanet gelsin kumara...
Üzerine birşey yoksa hepsini icraya birak kendine yeni bir hat al. 3 ay sonra maaşından %25 kesinti olur hayatına devam edersin gül gibi

Safa1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
156
218
43
Allah razı olsun dostlar inanın sadece 10 bin tl faizleri gidiyor zoruma gidiyor borçlardan milim milim eksilme oluyor tek benim için verenlerde 400 k odeyeyim en azından 15k bile aylık odesem en azından şu kadar ay borcum kaldı derim
Kredi puani cok dusuk degilse isbankasindan yap orasi yapiyor

dincer33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,815
621
113
şöyle bişey var o borç bitse yine borç yapacaksın iradane sahip cıkmazsan. kumarı bırakın demiyorum. kazandığını yemenin keyfine varmaya alışın.kazandığın parayı ye iç eğlen havadan gelmiş gibi harca .ama kazandıgını yemeden kaybedersen hayatını kaybedersin yatırdıgını katladınmı cogaltmaya calısma cek ufaktan borcunu öde birazıyla ,birazıyla ye iç yaşa..buna alıştınmı gör bak hayatın güzelleşecek .bende senin gibiydim şimdi hayatımı yaşıyorum cok şükür ufak kazancı yemeyi öğrendim

umutozbek

Toplam Kazanç: 1.450.000 TL
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,487
944
113
Borç kapatma kredisi diye bir şey vardı sanırsam

marinpnn

Enişte enişte enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,528
4,905
113
Adam 7 24 forumdan çıkmıyor ben şöyle böyle diyor he canım he sen istediğin zaman birakabilirsin kumarı o iş o kadar kolay değil

marinpnn

Enişte enişte enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,528
4,905
113
10 yılların verdiği alışkanlık var

Clup007

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15
5
3
Selamın aleykum dostlarım bildiginiz sağlam bir banka varmi tüm borçları tek bir çatı altında toplayacak toplamda erken ödeme yapsam 220bin tl borç var ve öyle dağınık ki borçlar aylık sadece 10k faize veriyorum borç eksilmiyor psikolojim acayip derece de bozuk uyku uyuyamaz hale geldim eskiden kumar nedir bilmezdim eskiden 50 100 tl oldumu zevkle harcadım şimdi elime ne geçse siteye yatırır hale geldim (kumar bagimlisiyim) allah kimseyi düşürmesin aylık 24k ödemeler geliyor 22k maaş alıyorum mesai kalıyorum yaş 42 idaredesi güçlü olan değil zayıf olan bu bataklığa düşüyor artık kurtulmak istiyorum lanet gelsin kumara...
Kardeş sakın öyle birşey yapma çünkü 220 borç olacak 400 ödeyemiyorsan ödemeyi birakican maaşa 4/1 haciz koydurcan olay bu sıkıntıya girmene gerek yok sen kumari bırak o sıkıntılarinin hepsi kumardan

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,393
1,476
113
Dünyadaki en şerefsiz 3-5 meslekten biri bankacılıktır. Diğer meslekler zaten malum. Sizleri borç batağına sokma pahasına kredi vermeye çalışırlar. Size bu krediyi veren bankacının da aklındaki tek şey alacağı primdir. Ben, arayan bankacılara direk küfür ediyorum. İstemiyorum lafından anlamıyorlar. Beni küfürden dolayı mahkemeye de veremezler. Çünkü beni arayan ve ısrarlarıyla rahatsız eden kendileri. Dümdüz giydiriyorum sürekli. Kadınsa sinemaya davet ediyorum. Muamelesi iyiyse alacağı primden fazlasını verebilirim. Düşündüğü tek şey alacağı prim olan insan bunu da yapar bence

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,674
5,815
113
Kumarı bırakmanın tek yolu yaninda kumar oynayan bir arkadaşın daha olacak ikinizde birakmak isteyip bırakacaksınız

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,296
303
83
borç kapatma kredileri çekeceğin kredinin 3 katı faiz koyuyor nerden baksan örnek garanti 50 bin kapattırsan 150 geri ödeme istiyor. borçla borç kapatmak çok zor