Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Banka Hacizi Hk.

Ozenyaman

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
355
134
43
Bloke konulduğu anda bankada ne varsa onu kullanamazsin üstüne para yatır çek aynı hesabı kullanırsın ben 2 yıldır kullanıyorum bu şekilde
Benim de banka hesabındaki bakiyeye bloke kondu ama şuan korkuyorum bankada para tutamıyorum sizce bankada para tutsam sprun olurmu

ALoNeDarK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,466
4,099
113
Bloke konulduğu anda bankada ne varsa onu kullanamazsin üstüne para yatır çek aynı hesabı kullanırsın ben 2 yıldır kullanıyorum bu şekilde
Senin bloke konulan miktar o anki hesaptaki parayı karşılamış ondan öyle fazla miktar bloke olsaydı hesaba her para girişinde o parayı da alırdı

Erdinc3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,961
912
113
bir soruda benden...
Diyelim akbanktaki hesabımızdan her ay 300tl kredi çekiliyor. Bloke gelince nolucak. yatırdık 300tl bloke koydurana mı gidicek kredi mi ödenecek
Bloke koyma amaçları zaten borcu sen ödemiyorsun alamıyolar diye mecbur ödenecek miktar veya maaş 3/1 gidiyo demem şuki ilk önce bloke koyan gider o para bi 300 daha yatirman gerek

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,870
4,841
113
Yeni hesap açarsan ona gelmez. Gelmesi mahkeme kararı ve davalı avukatın hesaplarını tespit için izin alması savcılığa sunması karar alınması vs derken minimum 5-6 ay sürer
dostum bu durum aynı bankada online şubeden girip farklı bi hesap açtığımızda da geçerli mi. yani yeni açılan hesaba bloke geçerlimi olur banka aynı olduğu için?

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,870
4,841
113
Arkadaşlar konu bankadan acilmisken bi şey sorcam 6 adet dosyan varmdi şükürler olsun suan hespni kapadim 4 ay önce kapandi 6000 maas aliyorum ama maaşa anlaşmalı banka ne ek hesap nede kredi veriyor suan alabileceğim kredi filan banka varmi bu durumda kredi kartı veren bankalar varmi
dostum kredi kartı falan alamazsın bi tek yapacağın blokeli kredi kartı. örneğin hesabında 1500tl bloke brakacaksın sana o blokeye istinaden 1500tl limitli kredi kartı verecekler. düzenli ödedikçe puanın yükselecek ve kredi ve kredi kartı alman kolaylaşacak. bu blokeli kredi kartı işleminin mantığı bu yani tamamen puanını düzeltmek.

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,870
4,841
113
bir soruda benden...
Diyelim akbanktaki hesabımızdan her ay 300tl kredi çekiliyor. Bloke gelince nolucak. yatırdık 300tl bloke koydurana mı gidicek kredi mi ödenecek
banka kendi parasını bırakmaz blokede. ilk kendi parasını alır sonra blokeye bakar.

ALoNeDarK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,466
4,099
113
Arkadaş o an hesapta 1.04 vardı ve hala blokeli istersen ekran atayim
Yok dost inandık sorun yok ta o nasıl bloke bloke koyuldu mu mesala 2750 tl lik konuldu bunu almadan hesaptan dusmuyorda bende öyle ondan

Tunca54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
952
422
63
Benim de yapıkredi blokeli garanti ve ziraat değil

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Beyler herkes farklı konuşuyor şimdi ben aktif kullandığım 3 banka bloke yedi 3 bankada da içinde para yoktu benim anlamadığım şu eğer alacaklı bankaya bloke koyduruyasa o hesapları nasıl tekrar kullancam o zaman bloke koydurmasinin bi anlamı yok

ALoNeDarK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,466
4,099
113
Beyler herkes farklı konuşuyor şimdi ben aktif kullandığım 3 banka bloke yedi 3 bankada da içinde para yoktu benim anlamadığım şu eğer alacaklı bankaya bloke koyduruyasa o hesapları nasıl tekrar kullancam o zaman bloke koydurmasinin bi anlamı yok
Bloke koyulma amacı zaten hesaba para girişi olursa direk blokelemek belli bir süre hesabinda blokeli kalir para sonra hesaptan düşer yoksa adamlar neden boş hesaba işlem yapsın

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
gelmez. hatta bloke gelen hesaplarını da kullanabilirsin. hesapta ki paralara bloke konur. hesaba yeni yatıracağın paraya bloke olmaz

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
uzmanlık alanım arkadaşlar. bloke hesaba konmaz. hesapta ki paraya konur. bu yüzden hesabına bundan sonra yatıracağın para ile işlem yapmaya devam edebilirsin

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Bloke koyulma amacı zaten hesaba para girişi olursa direk blokelemek belli bir süre hesabinda blokeli kalir para sonra hesaptan düşer yoksa adamlar neden boş hesaba işlem yapsın
Bende onu diyorum dostum bazı arkadaşlar bloke konulduğu halde hâlâ bankayı aktif kullanıyoz diyolar ona şaşırdım

ALoNeDarK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,466
4,099
113
uzmanlık alanım arkadaşlar. bloke hesaba konmaz. hesapta ki paraya konur. bu yüzden hesabına bundan sonra yatıracağın para ile işlem yapmaya devam edebilirsin
Neden bende öyle değil hesaba gelen para direk gidiyor ozaman

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Bende onu diyorum dostum bazı arkadaşlar bloke konulduğu halde hâlâ bankayı aktif kullanıyoz diyolar ona şaşırdım
kardeşim hesabına yatır beş tl bak işlem yapabiliyor musun o beş lira ile. yaparsın diyorsam yaparsın benim işim bu :)