Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Banka Hacizleri Ne Zaman Kalkar ?

umutozbek

Toplam Kazanç: 1.450.000 TL
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,487
944
113
Selamlar dostlar tüm icra dosyalarımı kapattım ve tüm icra dosyalarında bankalara fek yazısı iletildi ancak 1 haftaya yakın süre olmasına rağmen banka hesabımdaki icralar kalkmadı bankayla görüştüğümdede böyle bir yazının ulaşmadığını söylüyorlar

Fek yazılarını alıp bankaya gitsek yardımcı olurlar mı ?

Fatalblowx

Webmaster
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,586
1,766
113
Selamlar dostlar tüm icra dosyalarımı kapattım ve tüm icra dosyalarında bankalara fek yazısı iletildi ancak 1 haftaya yakın süre olmasına rağmen banka hesabımdaki icralar kalkmadı bankayla görüştüğümdede böyle bir yazının ulaşmadığını söylüyorlar

Adliye de bir bölüm var banka hacizleri vs diye orda yatması gereken tutar olabilir onlar kaldırıyor borçlu olduğun yer o miktarı ödememiş olabilir

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,404
7,047
113

Bankaya git e haciz e konu olan blokelerinin dosya numarasını işte sonra icra dairesine gidiyorsun dilekçe yazdiracaksin borcu yoktur diye 30 40 lira bir ücreti var bu kadar bloke 1 2 güne kalkar

Herbokolog

Ücreti Mukabilinde okunur üflenir. Muska Yapilir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
Adliye de bir bölüm var banka hacizleri vs diye orda yatması gereken tutar olabilir onlar kaldırıyor borçlu olduğun yer o miktarı ödememiş olabilir
Evet 50-100 TL bişey dosya masrafı olarak ödüyorsun ayrıca haciz yapan kurumlar belli periyotlarla bankalara matbu evrak gönderirler PTT üzerinden adi posta olarak buda yeterli olur ama işlem 1 ay falan sürer

Revival

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,637
1,093
113

Fek yazısı ne

RaymondReddington

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,975
1,063
113
Arkadaşlar haciz kalkmamış diyor adam siz dosyanın kapatılmasından bahsediyorsunuz ikisi farklı şeyler

ödeme yaptığı halde borcun ödendiği bildirilmemiş 2 gün içinde kalkar normalde bloke dolandırılmış olma ihtimalini araştır

sizin bahsettiğiniz şey borç ödenir icra sona erer ama harç ödenmediği için borç ödenene kadar (1 yıl sonunda otomatik kapanır) açık gibi görünür.sadece kağıt üzerinde görünür aktif icra bloke vs olmaz

halil889*

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
1,219
113

benimde icra acılmıs 1 ay oldu avukat bi miktar söyledi sende öyle avukata yatırıp mı islem yaptın

olivero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,106
1,543
113

Borcunu ödediğine dair bankadan teyit ettir şubeye ulaşıp orda görünüyor borcun ve ödemenin yapılıp yapılmadığı kardeşim

umutozbek

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,487
944
113
Arkadaşlar haciz kalkmamış diyor adam siz dosyanın kapatılmasından bahsediyorsunuz ikisi farklı şeyler

ödeme yaptığı halde borcun ödendiği bildirilmemiş 2 gün içinde kalkar normalde bloke dolandırılmış olma ihtimalini araştır

sizin bahsettiğiniz şey borç ödenir icra sona erer ama harç ödenmediği için borç ödenene kadar (1 yıl sonunda otomatik kapanır) açık gibi görünür.sadece kağıt üzerinde görünür aktif icra bloke vs olmaz
harçları ödedim dost bankaya yazılar gönderildi ama kaç günde kaldırılacağını merak ediyorum sadece yoksa dosya infaz zaten🤣 masrafları ve harçlarıda ödedim

umutozbek

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,487
944
113
Dostlar dosyaların masrafları haciz kaldırma vs. vs. hepsini ödedim ödemezsem bankaya yazı gönderilmez zaten sorduğum şey yazılar gittikten sonra ne kadar zamanda kalkar 😂