Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Banka Kredisi Hk.

Ondo41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
670
322
63
ARKADASLAR ON AY ONCE AKBANKN İCRAMİ KAPATTİM SEKİZ AYDİR BİR İSYERİNDE ÇALIŞIYORM MAAS TEBE YATİYOR ANCAK BİR TL BİLE KREDİ ESNEK HESAP HİCBİRSEY VERMİYORLAR .. YUKSEKDE MAAS ALİYORM NOLCAK BOYLE SANKİ HİC VERMEYECEKLER GİBİ VARMİ BİLGİSİ OLAN

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,419
22,691
113
ARKADASLAR ON AY ONCE AKBANKN İCRAMİ KAPATTİM SEKİZ AYDİR BİR İSYERİNDE ÇALIŞIYORM MAAS TEBE YATİYOR ANCAK BİR TL BİLE KREDİ ESNEK HESAP HİCBİRSEY VERMİYORLAR .. YUKSEKDE MAAS ALİYORM NOLCAK BOYLE SANKİ HİC VERMEYECEKLER GİBİ VARMİ BİLGİSİ OLAN
Bana banka selam bile vermiyo

HaYaTıNsEsİ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,118
4,355
113
Puanın kaç baktınmı

tekergokhann

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
489
157
43
teb bankasından alabiliyorsan kredi kartına başvur düzenli kredi kartının ödemelerini yaparsan kredi puanın artar .

adamons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
851
308
63
kuveytturk e git 5000 lira ver kredi kartı çıkartır rehineli düzenli kullan 2 3 ay çıkar.kredi puanın olmadığı için çıkmıyor. kredi puani oluşturman lazim

Oli983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,707
1,348
113
Otomatik ödeme talimatı ver kardeşim

elsblg

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
229
114
43
Yüksek maaş deyince maaş nedir merak ettim valla

elsblg

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
229
114
43
Hiç vermesinler boşver. Yeniden başına bela olur

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
Blackliste girmişsindir kral belki

furkan611

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
63
10
8
E develete bak orda icralar hala görünüyordur. Onları kapatman lazım. Cüzi bir ödemeleri oluyor. Ondan red alabiliyor olmalısın ...

furkan611

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
63
10
8
Kardeşim bu icralar kapatıldığı halde halen gorunuyor ne yapamam lazim bilgin var mı
Tmm işte ondan sürekli red alıyorsun. Bu icrayi hangi avukat ile kapattiysan ona sor . O sana icra müdürlüğüne bağlı bir iban veriyor . Şu kadar ödeme yapacan diyor. Onu ödeyince 1-2 Gune e devlette gorunmiyor ...