Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Barça - Galatasaray Skeç 😃

L0cKz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,551
4,801
113
Bir tarafta bu sene Hatayspor dan 4 yiyen GS bir tarafta Napoli Bilbao ve Valencia'ya 4 atan Barcelona. Bence bu birşey değil akşamki skeç daha komik olacak :D

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
5-2 bitse keyifli futbol izlesek.

H4yd4r39

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
281
240
43
Şakamaka Bugün GS liyik. Arkadaslar elin gavuru 6 tane 7 tane atacak diye sevinmeyin bugün aslan gibi oynayacaklar

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,150
6,016
113
Burda galatasaray öyle yer böyle yer diyen arkadaşları anlamıyorum ülkemizi temsil ediyor adamlar orda iyi veya kötü son 16ya kalmışlar nedir bu çekememzlik neyin nefreti bu vallaha yazık gerçekten çok yazık bir cahil ordusuyla beraberiz yemin ediyorum burda.

L0cKz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,551
4,801
113
Arkadaşlar Fenerbahçe yabancı bir takımla oynadığı zaman buradaki yorumları gördük kimse gs guzellemesi yapmasın. Fenerbahçe'ye Avrupa'da oynarken dalga geçer gibi yorumlar yapilmasaydı biz de yapmazdık. Aranızda Fenerbahçe yabancı bir takımla oynarken kötü ve dalga geçer gibi yorum yapmayan arkadaslari tenzih ederim ama bize yapıldı diye biz de yapıyoruz, tekrar ediyorum Fenerbahçe düşmanı olmayan arkadaşları tenzih ederim. Son olarak kısacası bize yapilmasaydı biz de yapmazdık bu kadar basit cahil cühela konuşmayın

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,302
28,015
113
Burda galatasaray öyle yer böyle yer diyen arkadaşları anlamıyorum ülkemizi temsil ediyor adamlar orda iyi veya kötü son 16ya kalmışlar nedir bu çekememzlik neyin nefreti bu vallaha yazık gerçekten çok yazık bir cahil ordusuyla beraberiz yemin ediyorum burda.
Barcelona taraftarı bukadar karaktersiz değildir Başka ülkenin takımını destekleyip Kendi ülkesinin takımiyla alay etmenin başka açıklaması yok Ne bu kıskanç Lik abi biz olmasak Konferans ligine katilamiycak adamlar Galatasaray la kafa buluyor. 🙂

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,150
6,016
113
Arkadaşlar Fenerbahçe yabancı bir takımla oynadığı zaman buradaki yorumları gördük kimse gs guzellemesi yapmasın. Fenerbahçe'ye Avrupa'da oynarken dalga geçer gibi yorumlar yapilmasaydı biz de yapmazdık. Aranızda Fenerbahçe yabancı bir takımla oynarken kötü ve dalga geçer gibi yorum yapmayan arkadaslari tenzih ederim ama bize yapıldı diye biz de yapıyoruz, tekrar ediyorum Fenerbahçe düşmanı olmayan arkadaşları tenzih ederim. Son olarak kısacası bize yapilmasaydı biz de yapmazdık bu kadar basit cahil cühela konuşmayın
Ne alakası var
Barcelona taraftarı bukadar karaktersiz değildir Başka ülkenin takımını destekleyip Kendi ülkesinin takımiyla alay etmenin başka açıklaması yok Ne bu kıskanç Lik abi biz olmasak Konferans ligine katilamiycak adamlar Galatasaray la kafa buluyor. 🙂
Vallaha dost ben gs lide değilim fb li de ama ülkemin herhangi bir takımı avrupada mücadele ediyorsa desteklerim olması gereken de bu açık ve net

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,150
6,016
113
Herkes kendinden sorumludur onlar yanlış yapıyor diye aynı şekilde karşılık vermene gerek yok bence

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,302
28,015
113
Ne alakası var

Vallaha dost ben gs lide değilim fb li de ama ülkemin herhangi bir takımı avrupada mücadele ediyorsa desteklerim olması gereken de bu açık ve net
Ya boş yapıyor blader kimse burda feneri Slavia ya yenildi diye Küçümsemedi Alay etmedi Lan yeniliyorsak Barcelona ya yenilelim adamlar bizden kat kat güçlü Eywallah Ama bırakta Rakip takımın. Diğer ülkenin Taraftarı dalga geçsin Sen değil o takım senin ülkenin bayrağını temsil ediyor 🙂 Ha bunlar başka ülkenin bayrağına selam veriyorsa onu bilemem 🙂

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,150
6,016
113
Ya boş yapıyor blader kimse burda feneri Slavia ya yenildi diye Küçümsemedi Alay etmedi Lan yeniliyorsak Barcelona ya yenilelim adamlar bizden kat kat güçlü Eywallah Ama bırakta Rakip takımın. Diğer ülkenin Taraftarı dalga geçsin Sen değil o takım senin ülkenin bayrağını temsil ediyor 🙂 Ha bunlar başka ülkenin bayrağına selam veriyorsa onu bilemem 🙂
Boşver dost herkes kendine yakışanı yapar

Marley15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,667
12,992
113
Herkes kendine yakışanı yapar . Ha şaka yapılır kendi arkadas ortamında . Ama asla bir ülke takımını , bir ülke simgesini Avrupa'da , dünyada desteklemeyecek adam ,adam değildir . O onu yaptı diye biz de öyle mi yapalım . Fenerbahçe li şerefsizin biri GS ye veya bjk ye Avrupa'da karşıt destek veriyor diye biz de üç beş kişi bunu yaptı diye böyle mi yapalım . Ben fanatik bi GS liyim . Galatasaray in eski UEFA veya şampiyonlar Ligi'nde başarılarını gördükçe gözlerim dolar . Keza aynı şekilde Fenerbahçe'nin deivid in golüyle Chelsea 2 1 yıktığında da öyle . Eurolig den olimpiakos u devirdiğinde sevinçten ağladım fbli arkadaşımla . Önemli olan milli duygular . O onu yaptı diye sen de yapmak zorunda değilsin.