Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Barış Alper'de Sınır 30 Milyon Euro

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,450
64,268
113
1719563608832.png

Galatasaray ve Milli Takım'da gösterdiği performansla dikkatleri çeken Barış Alper Yılmaz, Avrupa devleri tarafından yakından takip ediliyor.

Sarı-kırmızılılar, 24 yaşındaki oyuncunun bonservisini en az 30 milyon euro olarak belirledi.
Yönetimin bu bedelin altındaki teklifleri değerlendirmeye almayacağı, teknik direktör Okan Buruk'un da yıldız ismin satılmasına karşı çıktığı ifade edildi.

Barış Alper için Serie A ekipleri Napoli ile Bologna'nın yanı sıra Premier Lig takımlarından
Manchester United, Tottenham, Brighton ve Bundesliga'dan Frankfurt'la Leipzig'in devrede olduğu bildirildi.

Galatasaray ile 2027'ye kadar sözleşmesi bulunan Barış Alper, bu sezon 55 resmi maçta 7 gol 11 asiste imza attı.​

dexter96

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,185
785
113
30 veren olursa anında satın, zira keriz bulunur mu bilmem

yagolcuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,155
561
113
Bir beşiktaşlı olarak eğer ki Avusturya'yı elersek ve kanat forvet oynarsa rahat şekilde +30 diyorum ben. Ki şöyle bir şey var çeyrek final maçı daha kolay olayacaktır Avusturya maçına kıyasla. Ferdi mükemmel oynuyor onlara hangi talipler gelecek acaba onu merak ediyorum ben

umutfalconn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,076
206
63
Kimse 30 vermez ne ferdiye ne barışa, ac tavuk kendini buğday ambarında sanırmış,3 maçta 0 şut atan barış alpere kim 30 verir ,

NashNash

Very İmportant Person Ayikiyun mu
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
38,594
20,072
113
Milli takımda oynanayan tek bu var ,nesini beğenmiyorsanız 🤣🤣

yagolcuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,155
561
113
Kimse 30 vermez ne ferdiye ne barışa, ac tavuk kendini buğday ambarında sanırmış,3 maçta 0 şut atan barış alpere kim 30 verir ,
maçları 90 dakika izlediğine emin misin? Ferdiyi 1. ve 3. maç nezninde aç ve izle bence (2. maçı direkt kadroya bakıp izlemedim ondan dahil edemedim). Haterlık yapmanın anlamı yok yani.
Bir parantez de Mert Günok için açmak lazım gayet iyi gidiyor.

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,206
848
113
30 para değil, premier lig'in zayıf kulüpleri için... Etmez ama veren salak çıkarsa sat sat.... :D

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,791
9,922
113
Bence ikiside iyi oyuncu 30 ederler barış kendi mevkisinde de gayet iyi ve başarılı ayrıca özellikle süper lig için bulunmaz nimetler ikiside

marinpnn

Enişte enişte enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,592
4,927
113
Bence ikiside iyi oyuncu 30 ederler barış kendi mevkisinde de gayet iyi ve başarılı ayrıca özellikle süper lig için bulunmaz nimetler ikiside
............,....................................................................... ............................................................................................... süper lig için bulunmaz nimetler ikiside
Şu bolume katılıyorum çünkü superligde oynamak için de beyin yetmiyor
Ayrıca zaten böyle olacağı belliydi saçma sapan oyuncuları oyun içinde tutalım ardından hemen pompalamaya başlarız yurtdışına diye :D
Turnuva başlamadan önce alakasız bir oyuncuyu alakasız mevkide oynatirken aha dedim bu grup maçları bitsin velevki Alper yanlislikla bir gol pası felan versin medya başlar Alper 40 50 milyon diye dediğim de oluyor zaten. İyi mal kimsenin elinde kalmaz merak etmeyin iyiyse satılır. İyi değilse de istediğin şekilde reklam yap satılmaz.

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,743
7,319
113
İlerleyen zamanlarda: 30 milyon Euroluk Barış Alper Yılmaz, Erzurumspor a transfer oldu. TRT spor a konuşan Yılmaz, bu kulüpte mutlu olacağımı düşünüyorum dedi.

umutfalconn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,076
206
63
maçları 90 dakika izlediğine emin misin? Ferdiyi 1. ve 3. maç nezninde aç ve izle bence (2. maçı direkt kadroya bakıp izlemedim ondan dahil edemedim). Haterlık yapmanın anlamı yok yani.
Bir parantez de Mert Günok için açmak lazım gayet iyi gidiyor.
Fenerliyim kardeşim ferdinin 100 maçını izledim,bal yapmayan ari driplingle topu alıp götürür ama ne gol pası ne kilit pas verebilir ,ayrıca defansif olarak çok hata yapıyor fenerin yediği göllerde hep adamını kaçırdığını görürsün,ayrıca ferdiyi izlemeye defalarca avrupadan yetkililer geldi bu yıl ama izleyen teklif yapmadan gidiyor nedense,he dersen kötü topcumu değil ama abartılacak kadar iyi değil,ingiliz mal kulüpler ferdiden daha kötü oyunculara 20 25 verdiği için sizde 40 50 eder diyorsunuz tabi

Ortaköy

Ayrıcalıklı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,508
908
113
Edeceği en fazla 5 milyon Euro veren keriz olursa hemen satılsın

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,743
7,319
113
Bizde yıllardır çoğu oyuncumuzun ederini olduğundan daha büyük gösteriyorlar. Gerçek değerleri buysa oyuncularımızın şayet bu takımlarımızın hali ne böyle, başarı nerede ben göremiyorum. Başarıyı bir lig maçında bir frikik atması veya iki kişiyi calimlamasi gösteriyorsa mahallem de çok var böyle başarılı oyuncular

eyesofshadow

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,315
1,619
113
Orta yapmaktan aciz, kaleye şut çekemiyolar anca deli dana gibi sağ sola koşuyolar top alıp arkasını dönüp adam eksilterek çalım yapacak oyuncu yok. Hakan çalhanoğluda hesapta interde yere göğe sığdırılamıyor ama interdeki performansının yarısını milli takımda yapmıyor oyun kurmayı beceremiyor ortalar frikikler tam bir facia kısaca bizim hiçbi oyuncumuz kaliteli degil sadece mert günok var kalede gerisi Allaha emanet gidiyor. Koskoca Türkiyede Hakan şükürden sonra adam gibi forvet gelmedi bi burak yılmaz fena değildi... Elinde Forvet diyebileceğin adam yok Cenk Tosun gibi en azından bitiriciliği son vuruşu iyi bi adamıda oynatmıyorsun pek birşey beklemiyorum ama işte dedelerimizin ninelerimizin ettiği dualarla ite kaka gidiyoruz hadi bakalım...