Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Başarılar Galatasaray

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,890
50,735
113
Koyu Fenerbahçeliyim Psv gibi çöp bir takımdan 5 yemesine nasıl eğlenip sevinebiliyorsunuz beyler yapmayın Allah aşkına Avrupa da da rakibi tutmazsınız. Keske 5 atan takım Gs olsaydı ama olmadı

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Fbliyim ama dalga geçmenin bi anlamı yok arkadaşlar yarın birgün bjkta FB de yiyebilir fark adamlarla makas çok açıldı düşünün Hollanda nin ikincisi bizim ikincimize 5 atiyo türk futbolu bitik Avrupa'da başarı artık zor bütün takımlarımız icin

Umutks41

Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,890
50,735
113
Fbliyim ama dalga geçmenin bi anlamı yok arkadaşlar yarın birgün bjkta FB de yiyebilir fark adamlarla makas çok açıldı düşünün Hollanda nin ikincisi bizim ikincimize 5 atiyo türk futbolu bitik Avrupa'da başarı artık zor bütün takımlarımız icin
Aynen kardes Türk futbolunu bitirdiler vallahi

Umutks41

Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,890
50,735
113
Gs başkanı kötü bir sonuç olursa tüm sorumluluğu üstüme alıyorum demişti acaba ne açıklama yapacak merak ediyorum

Ümitoloji

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,813
2,937
113
Ah ulan GS 6 yer demiştim 1 golle kaybettim

erantgil

フェネルバフチェ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,485
26,464
113
Musleraya üzülüyorum uyuyamaz bugün adam

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,949
15,424
113
Benim anlamadığım bizim takımlar neden transferleri böyle önemli maçlar öncesinde bitirmezler ki? Şu dakkada sonra istersen messiyi al Avrupa'da elendikten sonra neye yarar ligde şampiyon olmak

X-RAY

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,845
7,020
113
Muslera kurtardı gs yi en az 9-10 olurdu helal Muslera ya

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,910
44,856
113
Benim ülkem bayragım için mücadele eden her kim olursa olsun ben onu desteklerim Bunun dışındaki bi zihniyetin benim gözümde vatan haininden farkı yoktur
Dostum o derin mevzu herkes anlamaz benim en gicik olduğum takım TS ama Avrupa'da onu bile desteklerim FB gozumde neyse o an tsde benim için odur.ama tr de hep 3 yesin acımam 😂

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,102
22,660
113
gs ın kadro kalitesi baya gerıye gitmiş cıkardıgı ilk 11 le mac alamaz gs

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye