Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Başına Gelen Varmı ?

chamis

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
560
682
93
Arkadaşlar Çarşamba günü berbere gittim traş olmaya.
Dedi 1 kişi var ben onu bitirene kadar sen de otur çocuk kaşları düzeltsin cilt bakımı yapsın.
Gerek yok dedim önce.İyi olur dedi.Neyse iyi tamam dedim.Oturdum çocuk 16 yaşında çırak işte.
Kaşları düzeltti iple.Baktım göz altlarına da alacak.Dur oralara gerek yok dedim.Yine de laf dinlemedi.
2 gündür kızarıklık tahriş geçmesi.Madecassol krem kullanıyorum.Düzelirmi acaba kaşıntı yok iz kaldı gibi.
Gittim bugün kavga etmeye çocuğu falan azarladım.Dün de aramıştım zaten berberi telefonla ben ona kızacam dedi çocuk için.
Bugün berberde baya bağırdım çağırdım.Düzelir diyorlar ama bilmiyorum tedirgin oldum.Varmı tavsiyesi olan başına böyle birşey gelen ?

kumaratör

KuMaRaTöR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,561
3,495
113
Durumun iyiyse fontları ratubex jel al namus lekesi hariç tüm leke ve izi geçirir 😁

reskid

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
93
38
28
Dedi 1 kişi var ben onu bitirene kadar sen de otur çocuk kaşları düzeltsin cilt bakımı yapsın.
Gerek yok dedim önce.İyi olur dedi.Neyse iyi tamam dedim.Oturdum çocuk 16 yaşında çırak işte.
Kaşları düzeltti iple.Baktım göz altlarına da alacak.Dur oralara gerek yok dedim.Yine de laf dinlemedi.
2 gündür kızarıklık tahriş geçmesi.Madecassol krem kullanıyorum.Düzelirmi acaba kaşıntı yok iz kaldı gibi.
Gittim bugün kavga etmeye çocuğu falan azarladım.Dün de aramıştım zaten berberi telefonla ben ona kızacam dedi çocuk için.
Bugün berberde baya bağırdım çağırdım.Düzelir diyorlar ama bilmiyorum tedirgin oldum.Varmı tavsiyesi olan başına böyle birşey gelen ?
İşte ülkemizde sorunun kaynağı böyle tip insanlar .
Kıl insan dedikleri tam olarak böyle

MIGI06

Üye
Yeni Üye
14
4
3
Bizim mahallede böyle Bi arkadaş vardı yazık bebe 3 hafta sonra öldü gardaşşşş laaaa👊😁😉😬🤣😁😉

Rebirt7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,001
451
83
Okurken güldüm valla kardeşim geçer geçer hiç düşünme bir kaç güne düzelir buz sür