Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Basireti ve Nasipi Kapanmak Gerçek Mi?

ilker2941

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,406
1,012
113
Yok yanlis demissin 1 milyon kazanip 2 milyon kaybediyoruz 1 milyon varken bi de paramiz var oder diye dusunup millet borc musluklari aciyor .iceri girmesek kazandigimizi yiyor olsak zaten mesele yok .borcla oynamak sikinti
Doğru diyorsun 200 bin kardan 200 bin içeri girdim ben de kumar başka şeyler derken

Selo3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
187
58
28
Valla var birşeyler şu günlerde maçlarda. Bende 30 gündür yaptığım tüm kuponlar 1 golle hep kaybettim. 30 k kaybettim. Biride mi tutmaz ya hepsi kayıp. 1.5 golden bile kaybediyorum

ermkstn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
753
203
43
Bizim Beşiktaş merkezdeki tarihi hamamı dene deri m öyle sıradan bir hamamda kurtarmaz seni tarihi olması şart okey dersen tellak Haşmet abiden randevunu olusturayım

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,786
2,073
113
Daha kötü ne olabilirdi para yok borç dolu gerçek dost yok manita yok bir iki ayak iki bacak bir beyin yaşamaya calisiyoruz
Sakat kalıp milletin başına bela olabilirdin acaba bir bardak su veren olurmu diye kapı pencere bekliyor olabilirdin iseyemiyo yada sicamiyo olabilirdin her zaman her şeyin daha kötüsü muhakkak vardır

ermkstn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
753
203
43
Kumardaki kazanma ve kaybetmedeki en büyük etken bence rahatlık seviyesi paranın bol olduğu zaman kuponu kazanmak için değil sadece kupon olsun diye yaptığında kazanma şansın daha fazla
Kesinlikle en doğru yorum geçen hafta 20 bulkyde 1 liralık çevirmede 2400 vurdum rahat rahat çevirdim gidersede gitsin diyerek 20 40 allah ne verdiyse 24 bini gördü rahatlık büyük etken baktım 20 ye düştü hızla alıyor çekimi verip çıktım rahatlık kadar boka sardığı an kalkabilmekte çok önemli o

yagolcuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,155
561
113
Basiret masiret hikaye ömrüm boyunca abdestli gezdim bi halt olmadı son 2 senedir cünüpüm kısmetim çıktı evlendim kurumsal şirkette gayet dolgun maaşlı iş buldum borçlar bitti vs vs . herkese en azından 6 ayda olsa abdestsiz gezmelerini tavsiye ederim bi deneyin en azından bişey kaybetmezsiniz

ermkstn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
753
203
43
Doğru hocam haklısın vallahi yapılan hatalar insanı şansa baglar
Eyvallah yaşamak istediği güzel hayata zemini hazırlaması gereken kişinin ta kendisidir borç neden var muhtemelen kumardan dolayı bulunduğumuz forumda bunu tahmin ettik dost yok sevgili yok bunların olmasını istiyorsa bir kişi bunların olacağı bir hayat inşa etmesi lazım her boş vaktinde slot oynayıp sağdan soldan sürekli borç isteyen kimin dostu olur ? Veya elindeki tüm parayı bu işlere harcarsan sosyal hayatına bir bütçe ayırıp yeni çevrelere girmeyen bir adamın sevgiliside olmaz doğal olarak bizim insanımız hep ister zaten sadece ister Almanya Hollanda gibi Refah içinde yasamak ister ama bir Alman vatandaşı gibi disiplinli işine ve çevresine saygılı olmak işine gelmez örnekler uzar gider biraz uzun oldu helal et hakkını ;)