Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Batıyoruz

abree

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,743
5,748
113
Ben de yatıyorum allah kahretsin 😁

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,719
5,545
113
21 gun kurali diye bisey var aliskanliklari 21 gun surecince sabredip yapmassan vucut ve beyin artik o seye ihtiyaci olmadigini bi nebze kabulleniyormus denemeye calis dost gecmis olsun.
bu sene şubatta bıraktım 5 ay boyunca hiçbir site,bu foruma girmedim nasıl yaptın dersen eski bağımlılıklara döndük online ücretsiz poker ve spor yapmaya zerre düşünmüyordum kumarı sonra canım sıkıldı tekrar döndük kanımızda var mevzu para değil küçükken kağıt çalıyormuşum hesap et :)

abree

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,743
5,748
113
bu sene şubatta bıraktım 5 ay boyunca hiçbir site,bu foruma girmedim nasıl yaptın dersen eski bağımlılıklara döndük online ücretsiz poker ve spor yapmaya zerre düşünmüyordum kumarı sonra canım sıkıldı tekrar döndük kanımızda var mevzu para değil küçükken kağıt çalıyormuşum hesap et :)
Bu aynı zamanda alkol ve sigara için de geçerli maalesef

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,719
5,545
113
Bu aynı zamanda alkol ve sigara için de geçerli maalesef
alkolü tamamen bıraktım hocam 6 yıl oldu o konuda rahatım dönmem gibime geliyor çok içtik çünkü zamanında derse bile giderken şişenin içine vodka koyup içiyordum belli olmuyordu bu sadece gündüz geceleri saysak roman olur

abree

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,743
5,748
113
alkolü tamamen bıraktım hocam 6 yıl oldu o konuda rahatım dönmem gibime geliyor çok içtik çünkü zamanında derse bile giderken şişenin içine vodka koyup içiyordum belli olmuyordu bu sadece gündüz geceleri saysak roman olur
Darısı başımıza diyelim o zaman çünkü çok az bi miktar daha içersem pankreas kanseri iş loading Doktor'un dediğine göre 🙂

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,467
2,385
113
Bende youtubdan duydum dost ne bulsak deniyoz iste 😂

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Slot olmasa bütün siteler kapar gider açlıktan 1 lira dilenirler yüzde 50 sini slottan indiriyorlar paranın mümkün değil kazanamazsın slotta kazanını da o gün alıyolar kucağa kazandım diyen aklını kaybetmiştir kayıplardan halüs görüyordur

Ozan670

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,668
492
83
Profesyonel destekten başka çare yok dostum