Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Batshuayi Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,280
1,070
113
Rahatsız mısın yukarıya da yazdım ben bjk liyim. Aytlriyetten bu tür çocukça hareketlere ne gerek var kişiliğini gösteriyorsun bu hareketlerle
Tamam kral kızma batsuayi kucukten buyuge dogru bir kariyer planlamissa bize de izlemek duser. Bu arada fb ve bjk ayni takim artık

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,527
2,164
113
Tamam kral kızma batsuayi kucukten buyuge dogru bir kariyer planlamissa bize de izlemek duser. Bu arada fb ve bjk ayni takim artık
Nasıl bir düşünce yapın var senin böyle konu açıyorsun yapılan yorumlara çocukça cevaplar verip birde hakaret ediyorsun zavallısın valla diyecek bir şey yok sen şimdi batshuayi ile takıl anladın sen 🤪😆

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
Üzücü haber çok severdim ya, Galatasaray'da sürekli 11 oynarsa gol kralı olur rahat. Keşke elimizde tutabilseydik.

pokolsa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
313
153
43
Nasıl bir düşünce yapın var senin böyle konu açıyorsun yapılan yorumlara çocukça cevaplar verip birde hakaret ediyorsun zavallısın valla diyecek bir şey yok sen şimdi batshuayi ile takıl anladın sen 🤪😆
Çok değil sadece 2 ay önce böyle karaktersiz bi oyuncu tekme atıp nasıl ceza almaz die ağlıyolardı burda

kirpi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,148
1,103
113
Üzücü haber çok severdim ya, Galatasaray'da sürekli 11 oynarsa gol kralı olur rahat. Keşke elimizde tutabilseydik.
adam topa vurmaktan aciz neyi gol kralı olur hangi takımda kral olmuş
onyadıgı yer türkiye gs ülkede futbol yok olabilir

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,786
2,073
113
Herşeyden önce ligi bilen forvet bu ligte her türlü iş yapar ikincisi taraftarlar olarak kulüplerin mali durumunu değil kendinizi düşünün keyfinize bakın bu kulüpler icin günümz piyasasında 10-20 milyon para değil en basiti bilmem kaçıncı ztk kupası maçında elenir GS batsuayinin parasını bizim paralarla öder çok dert etmeyin

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,572
6,453
113
Orada ki mantiği anlayacak kafan olmadiğini bile gosterdin zavalli seni..
kardeşim cengızle ne alakası var mourınhonun cengızı fener sırf turk oldugu ıcın aldı bunu bılmeyecek kadar salak olacagını dusunmuyorum turk olmasaydı zaten alınmazdı o paralara

Theadren

kαчвєtmєk, kαzαnmαnín вír pαrcαsídír.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,718
859
113
İmzaların en yakın zamanda atılması bekleniyor.
4-4-2 olacak gibi görülüyor formasyon
İcardi- batshuayi hucum hattı
Kenarlarda barış- zaha- ziyech- kerem- yunus- oguz
Orta sahaya ve sağ beke alınacak delici tiplerle her şey tamam olur...
bu kadar erken heveslenme

kawabanga

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15
1
3
kardeşim cengızle ne alakası var mourınhonun cengızı fener sırf turk oldugu ıcın aldı bunu bılmeyecek kadar salak olacagını dusunmuyorum turk olmasaydı zaten alınmazdı o paralara
bak güzel kardeşim bu kadar salak olacağini sanmazdim al sana örnek Tadic'i ajax birakti kotu topcu oldugu için mi birakti? o beyni boşa taşima sen

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,572
6,453
113
Reis mou sizi soguslemek icin geldi adama sacked one diyorlar ingilterede falan. Mou haakinda bir sey demiyoruz kiskaniyoruz falan sanmayin diye de zamanla gorursunuz
tamam kardesm sensın mourınho ya ya bıle laf eden adamla tartısılmaz bızım lıgımız sankı ıngıltere ıspanya aq ulke sıralamalarında 12 falanız adamlar mourınhoya laf ediyor

kawabanga

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15
1
3
Sen git tüm free agent transferler için ayni şeyi yaz dur dur hatta mbappe için iyi olsaydi Luis Enrique Mbappe'yi birakmazdi 🤣

kawabanga

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15
1
3
bana kalirsa yanliş transfer İcardi'nin arkasina iskandinav bi genç çekse gs daha iyi olurmuş bizim takimlar yetiştirmeyi ogrenmeli anca haziri oynatirlar

Theadren

kαчвєtmєk, kαzαnmαnín вír pαrcαsídír.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,718
859
113
resmi bir açıklama yok ve sen buraya haber giriyorsun ne kadar cahilsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...