Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Battım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

geverok

Masa tenisi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
808
620
93
La öyle degil valla o yaslarda hatirliyom kumar daha cezbedici geliyordu deliriyodum resmen
Ben gençken site yoktu bayiden 50 kuruşa oynardık ama 3310 telefondan az idda sonuçlarına bakmadık maç kodunu yaz canlı yaz bilmem nereye gönder

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113
Yav bırakma ne bırakması daha yaşın 19 ne 300 binler kaybedersin daha bak burda hep beraberiz

SeatLeon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,141
953
113
Şu illete hep YouTube da ekonun blackjack videolarını göre göre başladım hergün bela okuyorum, keşke denk gelmeseydim diye..

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,905
3,240
113
Evet Sevgili Meslektaşlarım Arkadaşlarım Canlarım Dostlarım Size Ufak Bir Tavsiye Ve Başımdan Geçen Bir Olayı Anlatmak İstiyorum Ben 2 Sene Öncesine Kadar Kumar Nedir Bilmezdim Etmezdim Girdim Bu İllette Bulaştım Çıkamıyorum Hiç Bir Şeyim Kalmadı Tüm Mal Varlığımı Vermiş Durumdayım Kartlarım Patladı Zaten Nasıl Yaparım Ederim Nasıl Uzak Tutarım Kendimi Bu İLLETTEN Yardımcı Olun Yalvarıyorum Aralık Ayı Geldi Bir Çok Eksideyim Bu Ay 1000 Tlye Bile İhtiyacım Olacak Hale Geldim Ya Gerçekten Nefret Kin Doluyum. Sizde Başlamadan Bitirin Kumar Sadece Sizi Değil Ailenizide Yok Ediyor Lütfen
Geçmiş olsun uzak durmak lazım zaten kumardan kimse zengin olmamış her zaman kasa kazanir bu bir kuraldır bende bı kaç sefer battım ama her defasında sıfırdan başladım bir daha yapmiyacam dedim tekrar yaptım biz bağımlı olmuşuz melesef ama aşırıya kaçıyoruz ve kendinize ve ailemize cevremizede zarar veriyoruz bagimliyiz aşırı kaçmamak şartıyla oynarsan sıkıntı olmaz ha bırakırsan ne mutlu sana sen 2 yıldır oynuyon ben 2000 den beri oynarım o zamanlar iddaa oynardım az az sonra bu kaçak sitelere bulasinca dahada zarar verdik kendimize dediğim gibi aşırıya kacmiyacan

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113
Dede oynuyor musun oynamıyorsan oyna onu 5000xe kadar ödüyor

diyarasim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
157
75
28
Geçmiş olsun uzak durmak lazım zaten kumardan kimse zengin olmamış her zaman kasa kazanir bu bir kuraldır bende bı kaç sefer battım ama her defasında sıfırdan başladım bir daha yapmiyacam dedim tekrar yaptım biz bağımlı olmuşuz melesef ama aşırıya kaçıyoruz ve kendinize ve ailemize cevremizede zarar veriyoruz bagimliyiz aşırı kaçmamak şartıyla oynarsan sıkıntı olmaz ha bırakırsan ne mutlu sana sen 2 yıldır oynuyon ben 2000 den beri oynarım o zamanlar iddaa oynardım az az sonra bu kaçak sitelere bulasinca dahada zarar verdik kendimize dediğim gibi aşırıya kacmiyacan
haklısın abim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...