Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Baynesine 50 Freebet veya Freespin Deneme Bonusu

akınco

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,022
598
113
Alakası yok direk onu söylüyor bu hesapla farklı ip lerden giriş yapmışsın diyo lan sanane bı yerde wifi bağlantısı olmuştur sonra veriye geçmiştir yani böyle saçma bahane mi olur

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
Alakası yok direk onu söylüyor bu hesapla farklı ip lerden giriş yapmışsın diyo lan sanane bı yerde wifi bağlantısı olmuştur sonra veriye geçmiştir yani böyle saçma bahane mi olur
Kral kullandığın IP üzerinden birden fazla giriş olmuştur diyor :D

yumlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,484
1,140
113
Az önce istedim ve freebet bonus hesabıma tamamlandı. Çevirebilirsem çekim konusu hakkında bir mesaj daha bırakacağım bu konuya.

Saldiray04

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
709
237
43
Sirnak tan gideli 10 sene oldu ve diger illeri 38 yasindayim gormedim.ikamet kirsehir suan mersindeyim.bana sayilan illerdensin diye redddetti dedim yalani biraktim da sana mi biraktim :)

bload54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
172
94
28
Dün saat 22:00'dan önce bağlandığımda şehirden dolayı vermediler. 2. Kez bağlandığımda 10:00-22:00' da talep ediniz dediler. Az önce bağlandığımda ise ip muhabbeti yaptılar. Kesinlikle üye falan olmayın.

mahmutko

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
81
32
18
Çekim yapan var mı şimdi aldım bende çevirebilirsek yatırım patlamasın bizim

karate61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
146
58
28
Odeme yapmior orospu cocukalri yatirimla kazandimizi bile odemior kansiz orospu cocuklari kimse uatirim yapmasin bu dolandiricilara

dyr666

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
232
101
43
#wipbetkazandırır 4 dakikada 2098 tl çekim hızı @wip365com

Screenshot_20231116-183844.jpg