Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Bayramyay1 / 4 Kişiye 20 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bayramyay1

🎯 The Game Begins 🎯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
12,020
9,705
113
Hedefe ulaşırsak 4 kişiye 20 lira. Papara limitim olmadığı için gönderimleri payfix ile yapacağım.
Takip edin ve totemde kalın dostlar.. gönderiyi 20:00 ye kadar beğenenlerden yapılacak çekiliş. Beğenip kaçanlar eklenmeyecek :D
Dipnot: çekilişlerde sürekli çıkan kişiler listeye eklenmeyecek. Onlar kendilerini biliyor.:confused:

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,215
64,086
113
Hedefe ulaşırsak 4 kişiye 20 lira. Papara limitim olmadığı için gönderimleri payfix ile yapacağım.
Takip edin ve totemde kalın dostlar.. gönderiyi 20:00 ye kadar beğenenlerden yapılacak çekiliş. Beğenip kaçanlar eklenmeyecek :D
Dipnot: çekilişlerde sürekli çıkan kişiler listeye eklenmeyecek. Onlar kendilerini biliyor.:confused:
Bol şanslar reis

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,512
6,804
113
Tam iyi derken 10 sayı seri yedi mal takım geçmiş olsun dostum

Nach00

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,062
205
63
bol şans usta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...