Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Bayramyay1/ #roll25 Hedef 5k

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bayramyay1

🎯 The Game Begins 🎯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
12,020
9,705
113
Hedefe ulaşırsak 4 kişiye 20 lira. Papara limitim olmadığı için gönderimleri payfix ile yapacağım.
Takip edin ve totemde kalın dostlar.. gönderiyi 17:20 ye kadar beğenenlerden yapılacak çekiliş. Beğenip kaçanlar eklenmeyecek :D
Dipnot: çekilişlerde sürekli çıkan kişiler listeye eklenmeyecek. Onlar kendilerini biliyor.:confused:

Berat2010

Bjk...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,176
5,461
113
Hedefe ulaşırsak 4 kişiye 20 lira. Papara limitim olmadığı için gönderimleri payfix ile yapacağım.
Takip edin ve totemde kalın dostlar.. gönderiyi 17:20 ye kadar beğenenlerden yapılacak çekiliş. Beğenip kaçanlar eklenmeyecek :D
Dipnot: çekilişlerde sürekli çıkan kişiler listeye eklenmeyecek. Onlar kendilerini biliyor.:confused:
Şans seninle olsun o arkadaşdaki şansın 100 de 1 olsa ytr bize her çekilişte çıkıyo adam isim vermicm bilen biliyo güzel etkinlik

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,215
64,086
113
Bol şanslar reis :cool:

pogba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,554
2,210
113
bende kupon arıyorum ortalarda yok

Nailex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
7,649
3,979
113
bol sans kankam :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...