Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu BaySpin | 250₺ veya 250 FreeSpin Deneme Bonusu! ( Yatırım Şartısz )

ay0668

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
581
217
43
ne kod geliyor nede hesaba erişiliyo bu nasıl bi site bilgimi topluyor hayırdır anlamadım ki

Ahkaf

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
766
428
63
9 dk dır canlı destek cevap vermesini bekliyorum..

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,746
1,420
113
Dikkat etsin herkes 🙃

sahinsahin

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
61
16
8
@Başkan bu konunun üzerine düşsen biraz burda bu kadar kişi mağdur olmak da eyvallah iyi niyetinden konuyu açmışsın ama kimse ye ne sms geliyor neden canli destek ilgilenmiyor @Başkan olarak bu konuya bu kadar kulak tıkaman hoş değil bu kadar kişi burda mağdur oluyor herkes seni etkietliyor cevap yok sen den ama eminim simdi bana bunu yazdım diye ban atarsın

Kadersiz68

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,200
538
113
Yüzde yüz bonus bitti diyecekler bakında görün yada yatırımlı yapacaklar

ay0668

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
581
217
43
@Başkan nasıl bir siteye bulaştırdın bizi yazık günah onca insan bilgisini verdi 1500 e düşüyor temsilci geri 2800 oluyor

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,699
71,966
21,113
Arkadaşlar sıfırdan sektöre girmiş bir site değil , referanslı bir site ilk gün diye sorunlar var sadece çözülecektir.

bedof34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,610
732
113
@Başkan bu konunun üzerine düşsen biraz burda bu kadar kişi mağdur olmak da eyvallah iyi niyetinden konuyu açmışsın ama kimse ye ne sms geliyor neden canli destek ilgilenmiyor @Başkan olarak bu konuya bu kadar kulak tıkaman hoş değil bu kadar kişi burda mağdur oluyor herkes seni etkietliyor cevap yok sen den ama eminim simdi bana bunu yazdım diye ban atarsın
@Başkan gorunce donus yapar kardesim..