Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Bedelli Askerlik 104.000 TL Olmuş 😶

halil889*

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
1,219
113
Ben hakkımı helal etmiyorum bedelli yapanlara değil lafım bu ülkeyi yönetemeyen herseyden para calmaya çalışan hükümete 15 ay askerlik yaptım Allah'ın dağında sogukta ağrı patnosta 6 kere çarşı iznine çıkmışım 13 aylık usta birligimde -20 derecede egitimler,devrecilik vs saymıyorum bile
sen izin görmüssün çarşı felan hakkari de sıfır izin

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
Bedelliyi parası olana değilde eğitimi yüksek olana uygulamalilar sadece.cocuk tez yazmış Master yapmış 2 üni bitirmiş vs zaten tüm zorlukları görmüş gönder iki silah tutmasını öğret 1 ay yeter...eğitimli insanların en verimli çağında gel askerlik yap diyolar vatana hizmet sadece askerlikle olmaz..

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
1 sene yaptım üni bırakıp, emniyet muhafız olarak yapanlar zorluğunu bilir :)

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Bedelliyi parası olana değilde eğitimi yüksek olana uygulamalilar sadece.cocuk tez yazmış Master yapmış 2 üni bitirmiş vs zaten tüm zorlukları görmüş gönder iki silah tutmasını öğret 1 ay yeter...eğitimli insanların en verimli çağında gel askerlik yap diyolar vatana hizmet sadece askerlikle olmaz..
Hizmet dedikleri de hademelik orası ayrı da bence insanların gelirine göre olması lazım mesela futbolcularla popculara da aynı para, normal vatandaşa da