Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bekarlığın Son Günleri

Elih72

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
303
102
43
hayırlı olsun dost. belkide evlenince herseyden vazgecersın. bende nişan yaptım 2 hafta önce . allaha şükür sıkıntısız yaptım ama şu illeti haftada birde oynasam olmuyor . hiç oynamasam daha iyi olur daha güzel şeyler yapar ınsandda arada birde oynasa canı istiyor . ınsallah hayırlısı olur evlenince düzelirsin
Açık açık ona söyledim durumu mu oda yardım etti tedavi gibi pişi

mytical91

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,538
2,190
113
Evlilik + maddiyat
Para gucun yoksa evlenme
Sogan ekmek deyimdir
Maddi gucu olmayan evlilik kaos ve strestir
Isteklere yetememek zor durumdur kumara baglamayin herseyi kendinize es olarak aldiginz kisinin ihtiyaclarini cocugunuz oldugunda da en iyi maddi imkani saglayamayacaksaniz evlenmeyin

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,502
1,836
113
Bekarlığın son günleri benim için. buralarda gezinmenin de sonu olabilir 15 16 Ekim'de düğünüm var inşallah herkes içinde hayırlısı olur. gelebilen buyursun ama boşta gelmesin gelemiyende takısını şimdi atsın 🤣🤣🤣 benim bı arkadaş ta diyor banko kupon yapıp takacam digeride diyor 5 betten 50 sweet Bonanza çevirme yaptiracam la o kadar kaybetmişizki ağlanacak halimize gülüyoruz
kıymetini bil bu günlerin o zaman

Tolgahan0838

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,888
941
113
Türkiye ortamında eğer maddi durumun elverişli değilse evlenmeye kalkmanın hiçbir manası yok,diğer durum kumar,eğer ki kumar devam edecekse evliliğe ciddi zarar verip sonunu getirir,benim param olduğu halde eşiminde bir dediğini iki etmem (tabi Almanyadayım ekonomik durum farklı) yinede yaklaşık 1 ay önce ciddi kavga ettik,dayıma söylemiş dayım beni aradı neden oynuyorsun ne güzel işin var evin var yapma diye söz verdirtti bende söz verdim 1 aydır tek bir kuruş yatırmadım,umarım böyle de devam edecek inanın daha sakinim,aileme vakit ayırabiliyorum,herşey daha olumlu ilerliyor zamanla çok daha güzel olacak,ama dostum eğer ki kumarı devam ettirme ihtimalin varsa ne kendi nede kızın başını yakma derim,onun haricinde anlayışlı bir kadına sahipsen ekonomik gücün de normal ise evlenmek elbette güzel..

atabinen65

👽👽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
327
131
43
hayırlısı olsun evlilik iyidir de iyi insanla iyidir. hep genç kalmayacağız aile olmak yalnız kalmamak lazım