Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin bellaotero / Bursa TJK Tüyo

bellaotero

Üye
Yeni Üye
28
11
8
ARKADAŞLAR AT YARIŞI İLGİLENEN ARKADAŞLARA BURSADAN İKİ SAFKAN VERMEK İSTİYORUM 4.KOSU 9 NOLU WE ARE WE İSİMLİ SAFKAN KAZANIR ARKASI SIRALI İKİLİ GANYAN CİFTE OYNAYIN KAZANIN
8.KOSU 10 NOLU SENSE EİGHT KAZANIR ARKASI SIRALI İKİLİ GANYAN CİFTE OYNAYIN KAZANIN

İSTANBUL DA İSE KOCAVEZİR İSİMLİ AT KAZANIR EGER AHMET CELİK BİNMESE 15 VE 20 ARASI GANYAN VERİRDİ AMA YİNEDE 7 ÜSTÜ GANYAN CİFTE OYNAYIN KAZANIN HERKESE SAYGILAR SEVGİLER BOL ŞANSLAR

Bjksamet74

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
151
107
43
Tüyo nerden bukadar emin konuşulmaz altılıda her at her atı gecer oynadıgımızdan biraz biliyoruz mac verirlken emin olursunda altılıya at verirken böyle emin konuşulmaz

bellaotero

Üye
Yeni Üye
28
11
8
Tüyo nerden bukadar emin konuşulmaz altılıda her at her atı gecer oynadıgımızdan biraz biliyoruz mac verirlken emin olursunda altılıya at verirken böyle emin konuşulmaz
Güzel kardeşim we are we ekürimize ait safkan diğer safkanda dostumuzun tavsiyesinde yazdım

Ekli dosyalar

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,042
44,387
113
Emin konusmus gibi gozukmuyor tavsiyede bulunmus hepsi bu.arada bende oynuyorum ama bu ara tersoyum oynayamiyorum

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,522
4,792
113
ARKADAŞLAR AT YARIŞI İLGİLENEN ARKADAŞLARA BURSADAN İKİ SAFKAN VERMEK İSTİYORUM 4.KOSU 9 NOLU WE ARE WE İSİMLİ SAFKAN KAZANIR ARKASI SIRALI İKİLİ GANYAN CİFTE OYNAYIN KAZANIN
8.KOSU 10 NOLU SENSE EİGHT KAZANIR ARKASI SIRALI İKİLİ GANYAN CİFTE OYNAYIN KAZANIN

İSTANBUL DA İSE KOCAVEZİR İSİMLİ AT KAZANIR EGER AHMET CELİK BİNMESE 15 VE 20 ARASI GANYAN VERİRDİ AMA YİNEDE 7 ÜSTÜ GANYAN CİFTE OYNAYIN KAZANIN HERKESE SAYGILAR SEVGİLER BOL ŞANSLAR
Lenn 9 geldiyaa gidiyom son ayakta 10a ganyan basacam 😁😁😁😁

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,676
12,736
113
15 TL vardı 10 numaraya ganyan bastık eğer gelirse İstanbul'a da basarız

emreyagmur

Tony Montana 🚬