Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Beni Derinden Üzen Olay..

kerem19432

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
97
54
18
Dostlar öncelikle selamın aleyküm. Bundan 2 2.5 ay önce Telegram bet gruplarında geziniyorum en parasız kaldığım dönemlerimdeyim bu arada. “340,40 TL” ödemem gereken, son günü olan bir faturam var o kadar dara düşmüşüm siz düşünün asker fotoğrafı olan bir arkadaşa yazdım durumumu insan gibi belirtecek şekilde ekran görüntüsü altına derdimi anlattım. Arkadaş benden mesajı görünce İban istedi attım “800 TL” para gönderdi bana. Bende neden bu kadar attın dostum fazla bu dememe rağmen istemedi ger parayı, İşte faturayı ödediğime dair ss attım falan muhabbet koyulaştı ordan girip kız arkadaşa hayata vs vs girdi bu arkadaş o gece 60-70k çekim vereceğini söyledi. Parayı attığı akşam sorun olmazmış attığı para bu sebeb yüzünden. Her neyse işte sabaha kadar konuştuk falan çok borçları olduğunu söyledi bana 400 500kya yakın konuştuk falan 1 2 saat konuşmadık 60 k parayı konuşurken bana bi maça basacağını bu durumdan çok sıkıldığını borçlarını ödeyip bırakacağını söyledi kumarı konuşması da ama böyle aşırı dertli aşırı karamsar, her neyse 1 2 saat konuşmadık. Geldi morali daha çok bozuktu sormadım muhabbet ettik yine havadan sudan aşktan hayattan vs sabah oldu ağam ben artık uyuyayım yarın devam ederiz dedi uyumaya gitti. Bende uyudum akşam uyandım cevap vermemiş:) her saat aralıkla yazardım aklıma gelen şeyden korktuğunu için. Yazma aralığım bir güne çıktı her gün her saat yazardım, arardım belki yazar diye bugüne kadar tek bir mesaj alamadım o arkadaştan. Sanırsam korktuğum şey başıma geldi borçları yüzünden intihar etmiş olabilir. Bu durumu içimi dönemeyeceğim arkadaşlara sahip olmadığım için böyle bir konu açtım şimdiden herkese okudukları için teşekkür ediyorum. Herkes arkadaşım, dostum, dediği insanları yarın yok olacaklarmış gibi sevsin değer versin toprak alınca geri dönüşü olmuyor. Hayırlı ramazanlar, iyi geceler dostlar.

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,150
43,659
113
Valla olay örgüsünddn bağımsız söylüyorum, gerçekten de öyle kimi seviyorsan gidip söyleyeceksin. Sımsıkı sarılacaksın içine çekeceksin kokusunu

kerem19432

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
97
54
18
Valla olay örgüsünddn bağımsız söylüyorum, gerçekten de öyle kimi seviyorsan gidip söyleyeceksin. Sımsıkı sarılacaksın içine çekeceksin kokusunu
Gerçekten de böyle seviyorsanız gidin söyleyin ölüm ani gelebilir bazen:)

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,317
28,016
113
Kanka insanlar hala paradan bahsediyor o çocuk böyle bir karar almasaydı bendeki rulet ondaki kupon bilgisiyle kapatırdık borçlarını parca parça
Boşver keremcim sen hep böyle kalbi temiz kal yeter bebenin numarası yokmuydu arasaydin nerden öldürdün hemen adamı aw

kerem19432

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
97
54
18
Boşver keremcim sen hep böyle kalbi temiz kal yeter bebenin numarası yokmuydu arasaydin nerden öldürdün hemen adamı aw
Hocam sanal işiyle uğraşıyorum işte isim soy isimden aile bilgileri vs ama arkadaşa hiç bir şekilde ulaşamadım aile bilgileri var. Halası vs ama hiç yok sebebten insanları da rahatsız etmek istemiyorum.