Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Beni Derinden Üzen Olay..

beko5252

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
103
12
18
Dostlar öncelikle selamın aleyküm. Bundan 2 2.5 ay önce Telegram bet gruplarında geziniyorum en parasız kaldığım dönemlerimdeyim bu arada. “340,40 TL” ödemem gereken, son günü olan bir faturam var o kadar dara düşmüşüm siz düşünün asker fotoğrafı olan bir arkadaşa yazdım durumumu insan gibi belirtecek şekilde ekran görüntüsü altına derdimi anlattım. Arkadaş benden mesajı görünce İban istedi attım “800 TL” para gönderdi bana. Bende neden bu kadar attın dostum fazla bu dememe rağmen istemedi ger parayı, İşte faturayı ödediğime dair ss attım falan muhabbet koyulaştı ordan girip kız arkadaşa hayata vs vs girdi bu arkadaş o gece 60-70k çekim vereceğini söyledi. Parayı attığı akşam sorun olmazmış attığı para bu sebeb yüzünden. Her neyse işte sabaha kadar konuştuk falan çok borçları olduğunu söyledi bana 400 500kya yakın konuştuk falan 1 2 saat konuşmadık 60 k parayı konuşurken bana bi maça basacağını bu durumdan çok sıkıldığını borçlarını ödeyip bırakacağını söyledi kumarı konuşması da ama böyle aşırı dertli aşırı karamsar, her neyse 1 2 saat konuşmadık. Geldi morali daha çok bozuktu sormadım muhabbet ettik yine havadan sudan aşktan hayattan vs sabah oldu ağam ben artık uyuyayım yarın devam ederiz dedi uyumaya gitti. Bende uyudum akşam uyandım cevap vermemiş:) her saat aralıkla yazardım aklıma gelen şeyden korktuğunu için. Yazma aralığım bir güne çıktı her gün her saat yazardım, arardım belki yazar diye bugüne kadar tek bir mesaj alamadım o arkadaştan. Sanırsam korktuğum şey başıma geldi borçları yüzünden intihar etmiş olabilir. Bu durumu içimi dönemeyeceğim arkadaşlara sahip olmadığım için böyle bir konu açtım şimdiden herkese okudukları için teşekkür ediyorum. Herkes arkadaşım, dostum, dediği insanları yarın yok olacaklarmış gibi sevsin değer versin toprak alınca geri dönüşü olmuyor. Hayırlı ramazanlar, iyi geceler dostlar.
Tedavi olman lazim

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,885
24,013
113
Durumu kendin duygusallastirmissin dostum. Ölmemiştir olecek olsak bizde ölürdük herhalde. Ole kolay ölünmüyor.
İsin uzucu tarafi gencecik insanlarin bu kumar illeti yuzunden 300 lira faturayi odeyemeyecek olmasi. Asıl ölüm bu degil mi ?
Sende sonda duygusala bağlamışsın tost

Mayko78

Adaletin olmadığı yerde yalakalar volta atar.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,080
9,746
113
Raschica Allah belanı versin rashica evine gideme inşallah dün 7 K gitti senn yuzunden uursuz mahlukat ya

Yusem42

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,252
727
113
Kanka size sövmeden bence kaybolun burdan paraya ihtiyacın varsa İban at susma paranı atayım şuraya 5 kişiye 200 yazsaydım köpek gibi üşüşür yağ çekerdiniz:D paranın köpeği olmuşsunuz
Aşk olsun espi yaptım bu kadar laf hakedecek ne dedim ki 😔

Yusem42

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,252
727
113
Kanka size sövmeden bence kaybolun burdan paraya ihtiyacın varsa İban at susma paranı atayım şuraya 5 kişiye 200 yazsaydım köpek gibi üşüşür yağ çekerdiniz:D paranın köpeği olmuşsunuz
Para ne ki insanlık önemli ha bu arada bende para mal mülk çok zaten 🫤 çok ayıp şu söylediklerin gerçekten