Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Benjaminsbet 100 TL Deneme Bonusu

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,504
2,141
113
Benim çekimi iptal edip silmişler. Canlıya sordum neden silindi diye siz çekim yapmışsınız diyor 🤣🤣 kafayı yetmişler geçmişe bak bakalım çekim mi var diye sordum . Yüzümüze kapattı canlı destek yok oldu bu nasıl is

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,504
2,141
113
Benim çekimi iptal edip silmişler. Canlıya sordum neden silindi diye siz çekim yapmışsınız diyor 🤣🤣 kafayı yetmişler geçmişe bak bakalım çekim mi var diye sordum . Yüzümüze kapattı canlı destek yok oldu bu nasıl is
4 saat bekle sonra yapılana bak

20240517235533.jpg

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,504
2,141
113
185 tlyi bile ödeyemiyo mg liselileri multi açan abi vardı bütün parayı ona yedirdi liseli bebeler
Bana parayı çekmişsiniz deyip konuşmayı yüzüne kapattı. Çeksem beklermiyim. Canlı destek ikonu kayboldu. Götlerine kıvırıp soksunlar canli açsa sövecem

syl1394a

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
51
15
8
Arkadaşlar 2500 tl deneme bonusumu 14 saattir ödemediler bu benjaminsbet denen site ve bütün kurallara uygun şekilde oynadım ona rağmen çekimi iptal ettiler ve kesinlikle para falan yatırayım demeyin bu siteye

maltepe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,196
2,067
113
Arkadaşlar 2500 tl deneme bonusumu 14 saattir ödemediler bu benjaminsbet denen site ve bütün kurallara uygun şekilde oynadım ona rağmen çekimi iptal ettiler ve kesinlikle para falan yatırayım demeyin bu siteye
@syl1394a kazalarında para yok rezil oldular kanla ödemeler 20 mayısta olacakmış herkese öyle dediler