Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Benjaminsbet 1000 FreeSpin Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Realdanger

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,487
306
83
Bende sporcuyum ama fresipin aldım bekliyoruz verecekmi

oneheart

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,036
676
113
Evet yetkili değilim ama kıdemliyim bu konuda. Sana cevabını konu kapanmazsa , şöyle yüzlerce ah vah mesajı yazilsin da sonlara doğru vereceğim
Burası herkese açık ve herkesin özgürce birşeyler payladabilegi bir yer kıdem askeriyede olur burda olmaz ah vah yapan ugrasmasin dimi ama kimse cebinden birşey vermiyor şansını deniyor herkes neyse

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,228
3,892
113
Konu asma kilit oyun oynanmıyor ödeme yapmıyor fakir fukarayı mundar ediyor, gençlerin en güzel çağlarında umutlarını yok ediyor bu siteyi cimere şikayet edecemmmmm 😂😂😂indir.jpeg

ONURZZ31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
176
30
28
Yatırım yapılacak bir site gibi değil verdiği freespinleri oynatırken bir sorun yok bakiyeye dönüşünce bir anda alt yapı güncellemesi diyor aynen kardeşim aynen 3 gün kapalı kalır artık

ONURZZ31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
176
30
28
Şu tarz siteleri anlamıyorum gerçekten ulan zaten yeni girmişsin piyasaya silinip gidiyorsun amacın ne

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,418
3,982
113
Yatırım yapılacak bir site gibi değil verdiği freespinleri oynatırken bir sorun yok bakiyeye dönüşünce bir anda alt yapı güncellemesi diyor aynen kardeşim aynen 3 gün kapalı kalır artık
Altyapı güncellemesi varsa diğer sitelerde de olur sadece bu verdikleri 4 oyunun paralı modu kapalı, eğlence modu açık.Diger tüm sağlayıcılar da açık.İsin mantığını size bırakıyorum

berdus05

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
135
46
28
Arkadaşlar bakın ben binance yaptım biraz zaman aldı ama 24 saat içinde 15 USD dönüştürdüm çekim verdim 2 dakka içinde yatti inanın 4 gün önce yaptım o parayla kumara attım iki bin yaptım çektim atmıcaktim oyuna geri attım kaybettim %100 garanti veriyorum binance ödeme yapıyor .

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,228
3,892
113
@TheMachine kanka hani bizde site kuracaktık bak lise talebeleri okul harçlıklarını biriktirip site açmışlar 😂😂

Rasim12355

O L D U O Z A M A N
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,669
573
113
Para çekme talebi şimdi gözüküyor

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,228
3,892
113
Arkadaşlar bakın ben binance yaptım biraz zaman aldı ama 24 saat içinde 15 USD dönüştürdüm çekim verdim 2 dakka içinde yatti inanın 4 gün önce yaptım o parayla kumara attım iki bin yaptım çektim atmıcaktim oyuna geri attım kaybettim %100 garanti veriyorum binance ödeme yapıyor .
O nasıl oluyor dostum

kansuozcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
130
26
28
Beyler 2 knyı tek maça atıyorum partner limit erto hatsı veriyo ne yapmalıyım

Tiger_1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
730
477
63
Boşuna uğraşmayın deneme falan 200 tl dahi ödemez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...