Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Benjaminsbet 1000 FreeSpin Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berdus05

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
135
46
28
Burası site olduğuna eminmiyiz telagram grupları bile var anlamış değilim frespin kazanç oynanmiyor çekim gelmiyor.

Caffcaff

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,083
341
83
Spor çevrimini anlayan var mı ? Çevrim 1 kat 3 maç 1.20 oran diyor, altta ise çekim yapana kadar aynı kurallar geçerli diyor, 1 kat mı doğru çekim yapana kadar mı aynı hangisi doğru

oneheart

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,036
676
113
Fresipin kazancını çevrim yapılmıyor hata veriyor

yunuskbln

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
51
10
8
Frespin kazanciyla spin alabiliyor muyuz arkadaşlar ??

Tolga53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
105
63
28
Ben 800 yaptım o 4 oyuna da girilmiyor sebebi ne oynatmıyo

lolo2735

kumarbaz
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
956
439
63

Ekli dosyalar

Muratorak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
195
107
43
Arkadaşlar bonus belkide turkiyede en iyi bonus ama mantıklı düşünelim bu adamların üye toplamaya ihtiyacı olsa data satın alır herkesi tek tek arar özel davet ile bu bonusu tanımlardi adamların dolandırma düşüncesi olsa 1000 freespini 2500 yap 300 yatir yatirimi 1 kat çevrim yap çek derdi adamlar yatirimsiz sunmus ve spin satın almak bu 4 oyundan Başka oyunda oynamak yasak diyor haliyle bizim ülke böyle bonuslara alışkın olmadığı için büyük ilgi gördü site yoğunluk yaşıyor belki bugün ödemez belki yarın ödemez ama ödeyeceği gün mutlaka olur sabırlı olursanız ödeme ihtimali olur lisans falan filan cart curt bunlari geçin lisanslı sitelerde ödeme yapmıyor önemli olan finansal güç.

Kerem89

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
170
51
28
Ben turbo havale ile verdim çekimi farklı yöntemlerle veren varmı?

uzman3333

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,410
802
113
Sadece isim ve soyismi doğru yazarak üye oldum bonus talep ettim bakalım verirlerse şansımızı denicez olursa bu kargaşada çakmazlar olmazsa zaten bilgilerim gerçek değil alsınlar üyeliği başlarına çalsınlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...