Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Benjaminsbet 1000 FreeSpin Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berdus05

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
135
46
28

Uye olunca otomatik 25 USD veriyor 200 USD yap çek uygulama içerisinde bazı kolay görevler var onları tamamlayınca yaklaşık 150 USD yapıyor davet ederseniz hemen 200 e tamamlaniyor, birçok kişi papara ve usdt yöntemiyle çektiğini söylüyor bende şimdi deniyorum valla.
Yalan dolandırıcı site

Drogba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
162
30
28
Ödeme yapmıyor bura ya daha topluyor piçler

HzEetoo

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
70
31
18
Beyler hiç bir şekilde satın alım yapmadım 100-200 betten sweet bonanzda farm attım çekim iptal edilip bakiyem silinmiş canlı destekten kontrol etmesini istiyorum yardımcı olmayıp otomatik mesaj atıyor boşuna beklmeyin sizde odemezler

Ekli dosyalar

Haisenberq

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
224
94
28
Beyler hiç bir şekilde satın alım yapmadım 100-200 betten sweet bonanzda farm attım çekim iptal edilip bakiyem silinmiş canlı destekten kontrol etmesini istiyorum yardımcı olmayıp otomatik mesaj atıyor boşuna beklmeyin sizde odemezler
zaten bende bu bahane ile iptal edeceklerine emindim alçak şerefsizler ibineler bunları tespit edicen yakalıcan işkence edicen abi beni öldür diye sana yalvarıcak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...