Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling berkayaydin6 / Kasa 200 Hedef 1K 3/15

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,152
6,016
113
Beyler kimse üstüne alınmasın laf çarpmıyorum ama forumdaki çoğu kişi çıkarları doğrultusunda hareket eder burda biri kazandı diye içten sevinen çok az adam vardır

oridevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,569
1,781
113
Beyler kimse üstüne alınmasın laf çarpmıyorum ama forumdaki çoğu kişi çıkarları doğrultusunda hareket eder burda biri kazandı diye içten sevinen çok az adam vardır
Öyle tabi kardeşim doğru dedin bunu başardığımız zaman zaten çok çok iyi bir hale geleceğiz ülke olarak emin ol :)

Bombeye73

GANJAMAN
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,439
952
113
Yav bazıları aşırı çocuk forumdakilerin 20 yaşında 10 yaşındaymış gibi davranan çok var. Bazıları var 20 yaşında 30 gibi davranıyolar fark çok işte
Kanka sevip sayamadığin kişiyle fazla yuz goz olmamaya calişcan bi laf var, etme çocukla muhabbet üzersin diye

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,152
6,016
113
ödemem geldi bile beyler gerçekten şu ntv de oynuyorum diye bana kızanları anlamıyorum herkes dolandırıcı diyor bana bu zamana kadar 5dk yı geçmedi ödeme süreleri

warcold

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,096
946
113
ödemem geldi bile beyler gerçekten şu ntv de oynuyorum diye bana kızanları anlamıyorum herkes dolandırıcı diyor bana bu zamana kadar 5dk yı geçmedi ödeme süreleri
hayırlı olsun kazancın daim olsun en iyi site her zaman insanın güvendiği sitedir kim ne derse desin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...