Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti berkayb95 / Canlı Kuponlarım

Aarik41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,416
348
83
Reis kardeşimsin öncelikle onu söyliyim , inanç siyaset gibi konular dostluklara bence zarar veren konular girmeyelim böyle şeylere boşver berkay bi nevi özür diledi uzamasın s.et

Özür dileme ek birşey yok ortada dostum ama dediğinde haklısın kötü birşey demedim zaten saat de geç bu saatte bizlerden pek iyi şeyler beklemek zaten hata olur

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Özür dileme ek birşey yok ortada dostum ama dediğinde haklısın kötü birşey demedim zaten saat de geç bu saatte bizlerden pek iyi şeyler beklemek zaten hata olur
Sen ona neden ateistsin bana neden deistsin diye bişey sorgulayamayacağın gibi onun da senin kişisel dinin hakkından bişey söyleme gibi bi hakkı yok o nedenle hepimiz dostuz kardeşiz uzatmaya gerek yok dostluk kazansın :)

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,862
76,384
113
Sen ona neden ateistsin bana neden deistsin diye bişey sorgulayamayacağın gibi onun da senin kişisel dinin hakkından bişey söyleme gibi bi hakkı yok o nedenle hepimiz dostuz kardeşiz uzatmaya gerek yok dostluk kazansın :)
Bravo barışım

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,862
76,384
113
neyse Abdullah bi roll yapta konu değişsin madem

Aarik41

Tanınmış üye