Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı berkayb95 / Gelirse Şans Parası

Kupon Miktarı
800
Kupon Oranı
1.85

Oguzhan3469

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
336
51
28
dünyalar kazanılıyo ama çekilis yapılsa kimse sesini cıkarmaz şu 6 kişiden bi kişi destek olmadımi hocam muhabbetij var diye verdin adamlara yazık

edinson

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
397
184
43
dünyalar kazanılıyo ama çekilis yapılsa kimse sesini cıkarmaz şu 6 kişiden bi kişi destek olmadımi hocam muhabbetij var diye verdin adamlara yazık
katiliyom arkadaşa herkes birbirini kolluyor biz yeniyiz diyemi bu şekilde eziyonuz

Oguzhan3469

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
336
51
28
kardesim mesaj sayısina göre yapicsgini bilsem zaten buraya mesaj yazmam

Oguzhan3469

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
336
51
28
xmenle ikinize vermesi vaya güzel rastlanti be kardeş burdaki insanlara ayıp sadece konu bu

Oguzhan3469

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
336
51
28
kurall mi varmis kardes arkadas 2 kisi seçti parasini atiyo istediğini yapabilir

unclaimed61

Yetkili bir abi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,673
6,736
113
xmenle ikinize vermesi vaya güzel rastlanti be kardeş burdaki insanlara ayıp sadece konu bu
Dost forum rolling çekiliş kurallarını okuyabilirsin
Gelirse çekiliş konusu açmamış adam isterse kafasına göre atar yenisiniz diye eziliyoruz sanıyorsunuz ama öyle bi olay yok her şey kuralına göre

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,421
3,982
113
Arkadaşımız başta belirtmiş, cekikis falan dememiş.Sahsen daha önce 1-2 kez çekilişte kazandim ve gönderdi sağolsun.Bu bir eğlence ve orman kanunları burada geçmez.20 lira için ne durumlara düşüyorsunuz gencler

Oguzhan3469

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
336
51
28
hocam arkadas zaten yazmiski totem yapan 2 kişi kendi secicek eyvallah ama 6 kisiyiz 4 yeni elaman 2 eski. 2 eski elamana atıcam demesi bana ters geldi olay bu

Oguzhan3469

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
336
51
28
bu saaten sonra alıp verilcek bisey yok 4 arkadaşdan yazanda yok parası umruda olsa zaten şuan burda yazmıyodum emin olabilirsin

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,313
150,453
113
bosver herkes adamına verir burda cekılıs felan hikaye
beklemede açılan konu kupon sahibi takip eden istediği kişilere şans parası verebilir... ama 5 10 kişi takip ediyor haklı olarak 2 3 kişiye şans parası vermek istiyor takip eden 5 10 kişiye şans parası verirse bu adamın kuponun kazanması ne anlama geldi o zaman dostum kazandığını size vermiş olur..