Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Beşiktaş - Fenerbahçe Maçları Ne Olur Sizce

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
İnanmayacaksınız belki ama çok tuhaf bir durum içerisindeyim. Fenerbahçeli olmam sebebiyle özgüvenim cok fazla düştü. Bu bende obsesyon haline geldi. Kendimden utanç duyuyorum. İnsanların yüzüne bakamaz oldum. Bu sebeple İşyerindeki motivasyonum düştü, işten atıldım. Özgüvenimin düşmesiyle eşim de benden ayrıldı. Hem parasız kaldım hem de yuvam yıkıldı. İssiz güçsüz olduğum için de kendimi işe yaramaz hissediyorum. Hiçbir şey yapasım yok, çok depresyondayim. Trollemiyorum, ne önerirsiniz?

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,041
44,387
113
İnanmayacaksınız belki ama çok tuhaf bir durum içerisindeyim. Fenerbahçeli olmam sebebiyle özgüvenim cok fazla düştü. Bu bende obsesyon haline geldi. Kendimden utanç duyuyorum. İnsanların yüzüne bakamaz oldum. Bu sebeple İşyerindeki motivasyonum düştü, işten atıldım. Özgüvenimin düşmesiyle eşim de benden ayrıldı. Hem parasız kaldım hem de yuvam yıkıldı. İssiz güçsüz olduğum için de kendimi işe yaramaz hissediyorum. Hiçbir şey yapasım yok, çok depresyondayim. Trollemiyorum, ne önerirsiniz?
Hersey bu kdr hizli olmusken olseydin kurtulsaydin bu hayattan.bide trollemiyorum yazmis intihar ettim suan hastahanedeydim falanda yazsaydin.akil hastahanesine git seni ora paklar

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,694
1,455
113
Dün millet cebini doldurdu valla

kaan73

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
79
25
18
Bu besiktasla fenerbahce Türkiye'de oynar anca hakem desteğiyle yazık ya 6 yemek ne abi sen o taraftarının yüzüne nasıl bakacan nasıl topcusunuz lan sİz maça cikmasaydiniz en azindan 3-0 biterdi

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,694
1,455
113
Bu besiktasla fenerbahce Türkiye'de oynar anca hakem desteğiyle yazık ya 6 yemek ne abi sen o taraftarının yüzüne nasıl bakacan nasıl topcusunuz lan sİz maça cikmasaydiniz en azindan 3-0 biterdi
Ne varsa gs var ülke puanı olarak rezil ettiler bizi ikiside

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,694
1,455
113
Ulan İstanbul asıl Birtane be yüz karasi