Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Beşiktaş, Fenerbahçe'ye Meydan Okudu!

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,592
150,851
113

Spor dünyasında yardım kampanyaları, bağışlar, karşılıklı meydan okumalar yapılıyor. Spor kulüpleri arasında başlayan akıma Fenerbahçe ve Beşiktaş da katıldı.

Son olarak Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye bir meydan okuma geldi. Kulüpler arasında başlayan 'Efsane oyuncuları seçme' akımına iki ezeli rakip de katıldı.

Beşiktaş, İspanyol ekibi Real Betis'in meydan okumasını kabul ederek 4 efsane ismini seçti. Siyah-beyazlı kulüp Twitter hesabından Süleyman Seba, Les Ferdinand, Sergen Yalçın ve Atiba Hutchinson'ı efsanesi olarak belirlerken, Fenerbahçe'ye de meyda okudu.

Sarı-lacivertli takım da ezeli rakibinin bu meydan okumasını kabul etti ve efsanelerini seçti. Fenerbahçe'nin seçtiği efsaneler ise Lefter Küçükandonyadis, Can Bartu, Alex De Souza ve Toni Schumacher oldu. Öte yandan Fenerbahçe, Barcelona, Bayern Münih, Fiorentina ve Sheffield United'a meydan okudu.

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113

Spor dünyasında yardım kampanyaları, bağışlar, karşılıklı meydan okumalar yapılıyor. Spor kulüpleri arasında başlayan akıma Fenerbahçe ve Beşiktaş da katıldı.

Son olarak Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye bir meydan okuma geldi. Kulüpler arasında başlayan 'Efsane oyuncuları seçme' akımına iki ezeli rakip de katıldı.

Beşiktaş, İspanyol ekibi Real Betis'in meydan okumasını kabul ederek 4 efsane ismini seçti. Siyah-beyazlı kulüp Twitter hesabından Süleyman Seba, Les Ferdinand, Sergen Yalçın ve Atiba Hutchinson'ı efsanesi olarak belirlerken, Fenerbahçe'ye de meyda okudu.

Sarı-lacivertli takım da ezeli rakibinin bu meydan okumasını kabul etti ve efsanelerini seçti. Fenerbahçe'nin seçtiği efsaneler ise Lefter Küçükandonyadis, Can Bartu, Alex De Souza ve Toni Schumacher oldu. Öte yandan Fenerbahçe, Barcelona, Bayern Münih, Fiorentina ve Sheffield United'a meydan okudu.

bunun topluma ne gibi faydası var acaba :) yardım etsinler biraz boş işleri bıraksınlar :)

Serko9090

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
861
85
28
bunun topluma ne gibi faydası var acaba :) yardım etsinler biraz boş işleri bıraksınlar :)
Fenerbahçeden 2-3 Oyuncu Yardım Etti Bjkdende Aynı Şekilde Ali Koçun Yardımları Ortada Trabzondan Bi Tane Yok Bu Neyin Kafası :D

Larksan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
238
63
Yardım yaparak meydan okusunlar fb bjk gs de oynuyan cogu kişi zaten efsane

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,394
4,390
113
İyi o zaman bende forumun efsanelerine meydan okuyorum ne sacma bişey fidan etkinliği gibi olsa keşke kim kime meydan okuyosa o yardım etsin

ozgan1978

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,541
374
83
Her felakette neden sporculardan yardım bekliyoruz ki. Bakin tv lerde her yarim saatte bir ön dakikalık reklem donuyor.bu firmalar reklam vermek yerine bu bütçeyi ihtiyacı olan vatandaşlara ayırması için baskı yapılsa daha iyi olmazmi. Geçilmeyen köprüler uçak kalkmayan havaalanlarına ödenen garanti ücret pandemi sürecince ihtiyaç sahiplerine aktarılsa olmazmi.yillarca devletten ballı ihale alan şirketler bu yardim sürecine katılsalar olmaz mi. Daha çok şey var sayilacak ama sonrası siyasete giriyor saymıyorum.

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,691
2,003
113
Bende bu viruse meydan okuyorum nerden ciktiysa oraya gitmesini talepte bulunuyorum yoksa onun acısından kotu olcak

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,691
2,003
113
Aslinda bu normal bir salgin ama o kadar cok dilllendirildiki insanları pisikolojik olarak hasta olmayan kisiyi bile hasta ederler hen guzeli bunu surekli dillendirmemek genelde bir insan pisikolojik olarak birseyi kafaya taktimi oyle yada boyle hasta oluyor benim gorusum bu