Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Beşiktaş Rafael Silva ile 3 Yıllık Sözleşme İmzaladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
76,112
58,993
113
1719477502445.png

Kulüpten yapılan açıklamada, ''Profesyonel Futbolcu Rafael Alexandre Fernandes Ferreira da Silva'in transferi konusunda,
Oyuncu ile 1 Temmuz 2024 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, 2026-2027 sezonu sonuna kadar üç yıllık sözleşme imzalanmıştır.
Oyuncuya her sezon için 6.000.000 Avro garanti ücret ödenecektir" ifadeleri kullanıldı.

Profesyonel kariyerine ülkesinin takımlarından Feirense'de başlayan Silva, 2013/14 sezonunda Braga'ya transfer oldu.
Burada geçirdiği 3 sezonun ardından ülkenin köklü kulüplerinden Benfica'ya transfer olan Rafa Silva,
8 sezonluk Lizbon macerasında 325 maça çıkıp 94 gole imza attı.

Novasky

🅽🅾🆅🅰🆂🅺🆈
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
38,544
40,172
113
Seneye televizyona çıkarlar yardım toplarlar
G.S'ye yardım 5 milyon doları aştı
Adnan Polat'ın başlattığı kampanya büyük yankı uyandırdı. Toplanan para 5 milyon dolara ulaştı. Telefonlar kilitlenince banka hesap numaraları basın bülteniyle duyuruldu

2006

maho3232

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
762
294
63
Hem de dostum koskoca derken? Ne büyüklügünür ben holiganim dersen kabulüm ama objektif insan bjk ye koskoca klüp demez Türkiye zaten 2. Sınıf futbol ülkesi ve bu ülkenin en büyük 3. Takimisiniz abartılacak bişe değil yani
Ülkede sizin kadar kayrilsak sizden daha fazla şampiyonluk yaşardık

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
76,112
58,993
113
Evet beyler konu nerelere gidecek diye merak içindeyim devamlı futbol konularını kilitliyoruz neden tartışma çıkarıyorsunuz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...