Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu BetBey 50 Freespin Değeri 3TL

Cocacola

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
146
105
43
merhaba arkadaşlar betbeyden sms gelmiş numaranıza özel freespin diye canlıya baglandım deneme bonusumuz yok ama sizi kırmamak için freebet veya freespin verebiliriz dedi
fs leri big bass bonanzada veriyor spin değeri 3tl hiçbir şartı yok yatırımsız 100 yap çek bana 5dk da ödediler denemek isteyen olursa buyrun link : https://www.betbey510.com/
Ekli dosyayı görüntüle 376841
Bakiye olmasına rağmen bir kaç lira ve çok eski üyeyim ama yine de 3 TL 50 spin verdiler çekim talebi verdim teşekkür ederim kardeşim

Akinkazim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,443
1,704
113
Ağalar Adamlar kimden be koparırsa dalga parasını kurtardılar Yğrüdüler Farkındaysanız Yeni ler daha mesaj yazmıyor 😂 Yara yara Söylüyoruz Forumun Amaçları arasında yardımlaşma Ve bilgi paylaşımı Kimsenin emeği Boşa gitmesin diye Paylaşım da var! Malesef Güven ortamını dağıtmışlar çünkü bilen de yazmış bilmeyen de Gören de konuşmuş görmeyende, saç telinden ayak tırnağına kadar adamlar yalan konuşup yazarken Uyardım. Şimdi çoğunun emeğine vaktine yazık oldu. Geçmiş olsun

em1ngen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
326
130
43
Ayrıca kardeşim Benim yorumuma kızıp bana Yürümüşsün :D önce bi cebinize 150 TL koyun sonra 50 Freespin 3 TL dn verdim diye foruma açın. Bariz belli tezgahınız Milletin Hakkına giriyorsunuz. Ne hikmetse kimse de müdahale etmiyor. Hakikatten doğru bonuslu promolu sitelere girene kadar illa başımıza bir iş gelmesi gerek heralde
ne tezgahı bilader sms gelmişti paylaştım ben aldım kanıtınıda attım siteyi savunacak değilim dediğim gibi ibnelik yapabılır siteler ben aldım belki bi kaç alan daja olur diye konu açtım ne tezgahı

Mehmet1280

Adi bir kumarbaz
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
894
432
63
Ağalar Adamlar kimden be koparırsa dalga parasını kurtardılar Yğrüdüler Farkındaysanız Yeni ler daha mesaj yazmıyor 😂 Yara yara Söylüyoruz Forumun Amaçları arasında yardımlaşma Ve bilgi paylaşımı Kimsenin emeği Boşa gitmesin diye Paylaşım da var! Malesef Güven ortamını dağıtmışlar çünkü bilen de yazmış bilmeyen de Gören de konuşmuş görmeyende, saç telinden ayak tırnağına kadar adamlar yalan konuşup yazarken Uyardım. Şimdi çoğunun emeğine vaktine yazık oldu. Geçmiş olsun
Kim yalan konuşmuş reis

Akinkazim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,443
1,704
113
Bendede 3tlydi reis çekim verdim yolladılar
Kardeş kul hakkı öyle birşey ki , Adamın Ağzından Kan tükürtür ne
ne tezgahı bilader sms gelmişti paylaştım ben aldım kanıtınıda attım siteyi savunacak değilim dediğim gibi ibnelik yapabılır siteler ben aldım belki bi kaç alan daja olur diye konu açtım ne tezgahı
Eline emeğine sağlık insanların parasını alıp engeli basmışlar, tezgahı kim kurdu kim vesile oldu bilmem 100 TL için ailesine küfür yürümek isteyen kimse onlar kurmuştur. Lafım emeğe değil. Sana da değil.

Mehmet1280

Adi bir kumarbaz
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
894
432
63
He bide böyle konuşuyosunda en sonki paylaştığın bonusta 750 yap 100çek bu site en azından 100yap 100çek

Akinkazim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,443
1,704
113
Banane canlıdan daha sayfasını mı açayım ! Ayrıc sana anlatmıyorum ortaya durumu yazıyorum sen çok geriliyorsun bu konu İçin farkındaysan hepte sen çektim aldım tebrikler kesene bereket tebrikler tekrar. 3 TL evet çektiniz geldi diğerlerine gitmedi olay bu zaten