Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betcik - Deneme Bonusu

H~A~R~P~Y

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
196
30
28
ARKADAŞLAR PARA YATANLAR SITENIN ELAMANLARI BU KADAR BASİT ARAŞTIRDIM MERDIVEN ALTI SİTEYMİŞ LISANS YOK DAHA ONCE PIYASADA YOKLARDI BILE BILGI CALMA AMAÇLI DUZENLENMİŞ VEYA REKLAM

portoguare

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
88
21
18
Yalan beyler inanmayın bunlar para falan yatırmaz dün saat 5 te çekim verdim yatırılsa yatırıldı. Yatırım. YapacaktıM bide iyiki yapmamışm

sobaodun

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
208
11
18
kayıt olurken aktivasyon mali gelmedi zaten beyler ordan uyanmalıydık , normalde pronetlerde gelir :)

Kereta

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
198
2
18
Ben para yattı demedim biri param yattı dedi ona soruyorum paran mı yattı diye

sobaodun

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
208
11
18
site açılmış beyler soran var mı rüya hanıma durumu :)

ozgan1978

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,683
395
83
Dün akşam 19.30 da çekim vermiştim 94 tl yatırdılar simdi

sobaodun

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
208
11
18
benimki daha ´´yeni´´ yazıyor daha bunun ´´beklemede´´ kısmı var falan.. tamamlanmış olması baya zor gibi

ozgan1978

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,683
395
83
benimki daha ´´yeni´´ yazıyor daha bunun ´´beklemede´´ kısmı var falan.. tamamlanmış olması baya zor gibi
100 tl den arta kalan bakiyeyi sildilerse yatırırlar. Canlı desteğe bağlan siteyi beğendim eğer güven duyarsam bundan sonra bu siteden oynarım falan bişeyler şöyle etkili oluyor.ben öyle dedim 10 dk sonra yatırdılar.

burak1345

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,056
226
63
Dolandırıcı bi site daha dün üye oldum canlı yardım 1 saate yüklenir dedim bugünde bonus bitti diyor üyelik iptali sordum yanıt dahi yok karaktersizler

Ekli dosyalar

portoguare

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
88
21
18
Eft yapmışlar bana 95 tl :D 150 de hesapta vardı onuda çekim. Verdim havale ile onuda yolladılar :D 195 lira hahaha