Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betcolic Yatırımsız 20tl deneme bonusu

AYHNKY

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
55
8
8
arkadaşlar siz rahatsız mısınız kimlik fotonuzu paylaşıyorsunuz bu ne kadar tehlikeli farkında mısınız ? kimliğin üzerinde işlem yapılabilecek şeyler var yapmayın etmeyin güldürmeyin kendinize

AYHNKY

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
55
8
8
bonusun nakitini verecek olan site şart koşmadan direkt verir zaten 1-2 bahane üst üste çıkarıyorlarsa sövün siteden çıkın burada şikayet başlığı açın kimlik ikametgah veya özelinize ait belgeleri göndermeyin başınız ağrır

tonysfr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
512
105
43
Ya ne başımız ağrıcak sanki milyarlarımız var adamlar bilmiyomu deneme bonusu peşinde koşan adamın terso olduğunu napcak boklu kimliğimizle :)

tonysfr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
512
105
43
Yada napcak 20 tl için kapımıza silahlı adamlarmı göndercek fbı falan

burak1345

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,049
225
63
200TL çekim talebi verdim bakalim hiç inanmıyorum bu tirreklere ama göreceğiz
Onlarda 200 tl varmı acaba verildiğini söyleyen birkaç kişi var onlarada göz boyamalıkmı verdiler yoksa gerisini düşünmek istemiyorum ama anlayan anladı

halokombo

Üye
Yeni Üye
16
3
3
Beyler benim parayı yatırdılar , sabah çekim talebi verdim , 11:11'de yatırım yapmışlar hesabıma isteyen olursa ekran görüntüsüde atabilirim. Şaşırdım vallahi

tgrl35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
313
62
28
Arkadaşlar kimliğinizi yollamayın beni dün karakoldan aradılar dolandırıcılık suçundan geçen. Yıl başka birinin kartından benim adıma çekim yapılmış faturalar ödenmiş Benim böyle faturalarımın olmadığını beyan ettim ben İzmirliyim olay Mardin’de oluyor kısacası kimseye bilgilerinizi paylaşmayın ben zamanında paylaştım sonuç ortada inanmayana ifademin örneğini gönderebilirim

burak1345

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,049
225
63
Betcolic yeni adresi ne oldu
Dolandırıcı betcolici iletişim kurumu başkanlığına şikayet ettim denetleme mekanizmalarımız görenini yapmış Allah razı olsun o sitenin dolandırıcılığını yanına bırakmayacağım

ctnbilgi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,154
696
113
şuan uye oldum bonusu verdiler halen güncel

download_Sayfa_1.jpg download_Sayfa_2.jpg download_Sayfa_3.jpg

sinyalyok

Üye
Yeni Üye
14
3
3
30 dakikada çekim gonderen tek site betcolic sanırım. Ben free bonus almıştım artık yatırıma başlıyorum bu siteye

losthorny

Yeni üye
Yeni Üye
5
0
1
Hacılar valla ben çekmiştim daha önce,arkadaşın hesabından da 200TL yaptık 2 saatte çektik. Adamlar veriyor haklarını yemeyin. Neden bu kadar kötü yorum yapıyorlar siteniz hakkında diye sordum. İp çakışmalarından dolayı üyelikleri kapatılan müşteriler oldu kazanç sağladıktan sonra dediler. Bilmiyorum nedir ne değildir ama ben aldım yani sıkıntı yok oynayan arkadaşlara..

tekergokhann

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
489
157
43
1 haftaya kalmaz betcolic dolandırıcı parama çöktüler diye başlık açar :))

Hacılar valla ben çekmiştim daha önce,arkadaşın hesabından da 200TL yaptık 2 saatte çektik. Adamlar veriyor haklarını yemeyin. Neden bu kadar kötü yorum yapıyorlar siteniz hakkında diye sordum. İp çakışmalarından dolayı üyelikleri kapatılan müşteriler oldu kazanç sağladıktan sonra dediler. Bilmiyorum nedir ne değildir ama ben aldım yani sıkıntı yok oynayan arkadaşlara..

tekergokhann

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
489
157
43
Herifler sırf daha iyi dolandırmak için alt yapı değiştirdi. betcounstruct alt yapısı üç kağıda dolandırmaya müsait bir alt yapı değiştirmiş.uyduruk bir alt yapıya geçip tokaiyacaklar Az akıllı olun