Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betcorner 25 Freebet veya 25 Freespin Yatırımsız

szr1661

Üye
Yeni Üye
12
1
3
Ben 6 saattir uğraşıyorum daha bonusu alamadım bağlanmıyor canlı desteğe siz çekim yapıyorsunuz hatta yaparken de bağlanıyorsunuz nasıl iş bu ya 😊

mamican66

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,139
454
83
Ben 6 saattir uğraşıyorum daha bonusu alamadım bağlanmıyor canlı desteğe siz çekim yapıyorsunuz hatta yaparken de bağlanıyorsunuz nasıl iş bu ya 😊
Bende anlamadım la bende bekliyorum sabahtan beri canlı açık deil bunlar nasıl konuşup almış para çekmiş ben anlamadım 😄

mamican66

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,139
454
83
Hiç çözemedim baksana adamlar hem bonusu alırken hem de çekerken bağlanmış ben sabahtan beri bağlanamadım 😊
Ben bu sitenin ve betzone adlı sitenin aynı site ve TC topamak için açılan siteler olduğunu düşünüyorum tecrübelerime dayanarak bizi ağır skiyor olabilirler her siteye üye olmamak lazim üstad ben artık 100tl de verse temkinli olucam bu konuda

szr1661

Üye
Yeni Üye
12
1
3
Ben bu sitenin ve betzone adlı sitenin aynı site ve TC topamak için açılan siteler olduğunu düşünüyorum tecrübelerime dayanarak bizi ağır skiyor olabilirler her siteye üye olmamak lazim üstad ben artık 100tl de verse temkinli olucam bu konuda
Doğru diyorsun da sonuçta şuan olduk en azından alalım bari diyorum bende 😊

mamican66

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,139
454
83
Millet çekim yapıyor bağlanıyor biz daha desteğe bağlanıp talep veremiyoruz bir cinlik var bu işte ama anlamadım

ATAKAN505

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
123
42
28
Canlı destek kapalı ödeme alan bir arkadaş bilgi verebilirmi