Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betdede 50 TL Deneme Bonusu (Yeni Betco )

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,934
43,533
113
Arkadaşlar neden attığım fotodaki numaraya yazıyorsunuz gidin siteye yazın abi benim bonusu silecekler yazmayın lütfen

Haassab

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,699
600
113
kimliğimi 50 tl yatırımla 200 tl ye satıyormuşum hissi uyandırıyor böyle siteler. Sanki bana malta da orada burada kurulmuş kurumsal site. Eşşekler sizi bilmiyoz mu sanki köylerde, yaylalarda icra köşelerde 3+1 evde kurulduğunuzu. Salonda finans biriminiz laptopuyla yatak odasında call center ekibiniz arama yapıyor.

Salih3427

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
224
94
28
kimliğimi 50 tl yatırımla 200 tl ye satıyormuşum hissi uyandırıyor böyle siteler. Sanki bana malta da orada burada kurulmuş kurumsal site. Eşşekler sizi bilmiyoz mu sanki köylerde, yaylalarda icra köşelerde 3+1 evde kurulduğunuzu. Salonda finans biriminiz laptopuyla yatak odasında call center ekibiniz arama yapıyor.
Aynen öyle usta :) finans birimi yırtık koltukta uzanmış gelen çekime red giden çekime red Call Center bir kızla aram iyiydi betcoyu bıraktı kız neler neler anlattı 😀😀

mehmetmyk

01 MYK 01
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,864
2,435
113
Arkadaslar turkcell faturali hatta bozum yapan yer var mi

Emin6991

Tanınmış üye