Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betdolar - 20₺

legendteksas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,676
182
63
Harbiden 2 defa bağlandık sonra kılıfı buldular telefonla SMS gelmeyenleke yok dediler ben sadece takip yetiyor sanıyorum aq

Efsane083412

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
126
29
28
Arkadaşlar kesinlikle sağlam site bence 15dkda yatırdılar parayı.20 tl nakit ekliyorlar bikere 1.40dan oyna 100 yap çek.20 spinide direk ana Bakiyeye geciyo 20 tl nin üstüne.yanliz çekim.verirken kasada nekadar varsa kusuratida yazın kasa 00.00 olsun yoksa iptal oluyo çekim.onlar zaten 100 yatırıp.ben paparayla çektim 15 dkda yatırdılar bilginize...

Ekli dosyalar

Efsane083412

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
126
29
28
Canlı desteğe baglanin bonusum eklenmedi diyin 5dk sonra ekleniyo elinle beraber .bilginiz olsun.diyin ben gündüz 3te hey oldum hala.eknmeis diyin ekliyorlar...

Krglu72

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
327
64
28
3-5 kişiye bonusu verip geri kalanlara sms de kaydınız yok deyip başından savan bir site. Madem sms listesinde olmayana vermeyeceklerdi ne diye kayıt olup canlıya baglanıldığında bu bilgiyi vermeyip Twitter kullanıcı adını alıp gün içinde yüklenecek dediler. Kimse kusura bakmasın ama koftilikleri yüzünden pek uzun ömürlü olacaklarını sanmam bu siteninde

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,424
3,984
113
Bana da eklemisler sagolsunlar kendileri

Seko59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,034
493
83
Aktarılan bonusu SMS gönderilen numaralara sistemsel olarak otomatik şekilde aktarılmaktadır , Bu listede sizin numaranız olmadıgı için aktarım saglanmamaktadır.
Bosuna uye olmayin boş site sms e gelenlere veriyolar

gfb1907brs

Eski Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,478
957
113
Aktarılan bonusu SMS gönderilen numaralara sistemsel olarak otomatik şekilde aktarılmaktadır , Bu listede sizin numaranız olmadıgı için aktarım saglanmamaktadır.
Bosuna uye olmayin boş site sms e gelenlere veriyolar
Bana da aynı şey ve dün 2 kere daha bağlanmıştım kısa süre sonra eklenecek diyorlardı . sahtekarlar ..... yoksa baştan söyleyin uğraşmayalım

selçuk53

Üye
Yeni Üye
27
3
8
baktılar altından kalkamayacaklar bonusun hemen sms yalanını uydurdular bunlar 300 500 kazanındın mı ödemede yapmazlar para yok dıye uzak durmak en iyisi bence

taylorgang

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,711
2,047
113
Freespin i Blood Suckers oyununda kullandım da 16 tl çıktı toplam 36tl oldu da 36 tl yi 1.40 orandan oynasam 100 tl olduğunda çekim yapabilir demi bir sıkıntı çıkmazdır ?

taylorgang

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,711
2,047
113
Arkadaşlar kesinlikle sağlam site bence 15dkda yatırdılar parayı.20 tl nakit ekliyorlar bikere 1.40dan oyna 100 yap çek.20 spinide direk ana Bakiyeye geciyo 20 tl nin üstüne.yanliz çekim.verirken kasada nekadar varsa kusuratida yazın kasa 00.00 olsun yoksa iptal oluyo çekim.onlar zaten 100 yatırıp.ben paparayla çektim 15 dkda yatırdılar bilginize...
Para çekiminde belge talep ettiler mi ?

pusat34

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
68
4
8
Arkadaşlar betitbetten aldigim 30tl bonus 200tl yaptim yatırmak icin 50tl nakitim yok kabul eden biri olursa 100tl olarak yari yarıya çekeriz özelden iletişim kuralım para kalmasın orada

Efsane083412

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
126
29
28
Benden hiçbişey istemediler.direk papara hesabıma yatırdılar 15 dk içinde

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,976
3,506
113
Canlı destek yok bende beyler çevrimdışı mesaj diyor ? Nasıl baglancsz canlıya bonus devam ediyormu

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,976
3,506
113