Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betebet - 15₺

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qral94

Üye
Yeni Üye
46
4
8
Biz az önce aldık valla ilk defa üyelik açtık
Bende yeni aldım ilk defa birçok üyeliğiniz mevcut aynı ıp gibi tekrarlayıp durdu papağan gibi
birçok üyeliğim bulunsa tek gmaille üyelik alamam yeni site dolandırıcı sahtekarlar
buraya da bilinçlendireyim diye yazdım

cbale

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,917
1,012
113
Adamına göre veriyorlar heralde.

Ser41serim

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
91
5
18
Bende yeni aldım ilk defa birçok üyeliğiniz mevcut aynı ıp gibi tekrarlayıp durdu papağan gibi
birçok üyeliğim bulunsa tek gmaille üyelik alamam yeni site dolandırıcı sahtekarlar
üstad iyi güzel diyorsunda bu site daha yenı yetme site değilki senelrce bu sektörde kimi dolandırmış önce sor araştır.site adamı değilim siteyide korumam ama dediğin igib kolay değil laflar.

alisahin53

Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,261
302
83
Kardeşim para yatırip çekim talebi verdin de parani mi yatırmadi da dolandirici diyosun .

gfb1907brs

Eski Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,478
957
113
Valla bi arkadaşa link attım üye olmuş vermişler sıkıntı yok

Nailex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
7,649
3,979
113
Ip çakışması nedeni ile hakkınız mevcut değildir.

Hahaha ulan daha azönce üye oldum nası ip çakışması evde benden başka oynayan yok ulan neyse saolasın gene paylaşan arkadaşa :)

alisahin53

Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,261
302
83
Üye oldum bende yarım saat önce 15 TL verdiler kasa 55 TL oldu 100 TL olsun çekim talimatı vericem

kingcucuk

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
61
3
8
Valla bende güvenmiyodum ama 100 tl yaptım hızlı havale ile 15 dakkada geldi hesaba

randomalice

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
337
116
43
Güzel bonus valla.1,30dan çevirim. Limitsiz çekim,yatırım yok. Hemen tanımladılar canlı destekten

theking23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,002
169
63
Bana 25 verdiler onu 75 yaptım sonra 15'e düştüm.15'i 90 yaptım(100 yapıyordum oran düştü) şimdi yine yattık.Kalanı 1.30 a gömüyorum artık :)

ayberk1021

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
615
189
43
Ben bu bonustan 1 sene önce çekim yapmıştım 300 tl atm ile yatırım sağladılar. Mobil ödeme aktifkende 500 tl çekim yapmıştım 2 saat içinde yatırdılar gerçekten sağlamdır yeterki tuttur

randomalice

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
337
116
43
Melbourne 3,5 üstü bastım hepsini. Gelirse 40 olacak, dakika 1 gol 1 :)

akincibeyi17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,192
383
83
Bakalım aldık çevrimini yapıp çekim vereceğim ne olacak deneyelim

gryhnbrnci

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
974
129
43
bu siteye sadece zorda kaldığım zamanlarda mobil ödeme atıyorum ondada 48 saat falan bekletmiyolar hiç hızlı havale ile 10 dk içinde gönderiyolar

bazukacı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,615
675
113
Betebet'e hoş geldiniz. İsmim İrem Size nasıl yardımcı olabilirim?
deneme bonusumu rica ediyorum
irem hanım
İrem
deneme bonusu yok
İrem sohbetten ayrıldı
VİZYONUNUZU S..EYİM

not: aradaki 2 nokta olan boşluğa ev eklemesini yaparsanız önyargılardan arınırsınız.
Önyargıları parçalamak atomu parçalamaktan daha zordur ''Albert Einstein''

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...