Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betelix 500 TL Deneme Bonusu

bebeto

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,185
205
63
pandemi zamanı betflix sitesi vardı yatırım çevrim şartı herşey tamam olduğu halde sürekli oran şartı canlı yardımdan çok mağdur etmişti bir çok kişiyi betflix şikayet sayfasında var betflixe çok benziyor çok dikkat etmek lazım para yatirilmaz bence bu siteye

syl1394a

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
51
15
8
Sakın para yatırmayın ben yandım siz yanmayın parayı yatırdım güncelleme yalanı uydurdular parayı yediler çekimde iptal ettiler

cazzo

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
84
38
18
Valla beyler, yok param yandı yok bakiye sildiler öyle yaptılar falan filan hikaye anlatmasınlar. Herşeyi doğru yaptıysanız. Parayı yatırıyor site. Alanlar var bende dahil. Güvenmeyen üye olmasın ya da yatırım yapmasın. Kimseyi zorlamıyoruz.

xzehra02

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
32
3
8
Ben üye oldum ama bana eklenmedi bı de canlı desteğe baglanamiyorum sürekli sıra artıyor bana gelmiyor sıra

Banko25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
103
52
28
Zar zor ödediler beyler girmeyin derim dost tavsiyedi 😀

Ukape

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
836
300
63
Aga çıkan bonus ve 100 yatırım 200 mü çekilecek

Amnesiak77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
369
42
28
3 gündür 200 tlyi ödeyemediği kanını siktiklerim.

amed942

Üye
Yeni Üye
45
13
8
Sakın bu siteye yatırım yapmayın 1 haftadan fazladır deneme bonusunun ödemesini yapmıyorlar artık sormuyorumda ödemesinler ama kimse bir kuruşunu kaptırmasın bu şerefsizlere