Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betewin | 999₺ Nakit & 99 FreeSpin Yatırım ve Çevrim Şartsız Deneme Bonusu

Ceyar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
162
20
18
Kendi paramızla kazandikta bu site ödeme yapıyor mu 4 saat oldu bekliyor

İsimsiz53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
711
210
43
Para yatırmayın buraya dalga geçiyorlar yatırdık çevrim çevrim diyorlar kurallarda öyle bişey yok bakiyenizi eritmenizi bekliyorlar tambir s....siz bunlar. Lanet olsun sizin gibi siteye

vanbers

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3
0
1
Kim
yeni açılan bir site deneme bonusu veriyor nerden baksanız 20-30 bin hatta daha fazla kişi şuan bu bonusu alıcak ve zorunlu çekim yöntemi HAVALE. biz tek kullanımlık hesap kullanıyoruz masalı anlatmaya kalkmayın telegramda hangi gruba girsem üyeler çevrimi tamamladığını çekim yapacaklarını söylüyor eğer elinizin altında gerçekten 50-60 bin adet tek kullanımlık hesap varsa tebrik ederim ama olduğunu düşünmüyorum çekim yapanların hepsi 1-2 sene sonra 990 TL için ifadeye gideceklerini biliyorum.
Kimse ifade vermeye gitmiyor bu dediğinin hiç örneğini gördün mü veya yaşadın mı?

efsohanx

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8
0
1
300TL ödeme yapıyorlar yatırımdan sonra manuel bakiye siliyorlar kayıt olmaya bile değmez.

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,530
1,712
113
100 de 100 bonus alan varmı tokatlamacamı nasıl ilerliyor mevzu

mahmuttrm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
234
195
43
Bu forum dahil herkes sponsor almış altyapıda sağlam garip bişey olmaz herhalde

efsohanx

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8
0
1
her alan gecerlimiydi peki
Çevrimsiz bonus diyorlar bakiyen bonusa geçiyor 10 kat 20kat bar açıyorlar dolmasını bekliyorsun sonrasında tamamlarsan çekim yaptığında aradan 7 saat geçiyor işlem red veriyor yatırdığın para kalıyor hesabında ben bu durumu yaşadım
manuel siliyorlar yanids.png

mahmuttrm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
234
195
43
Çevrimsiz bonus diyorlar bakiyen bonusa geçiyor 10 kat 20kat bar açıyorlar dolmasını bekliyorsun sonrasında tamamlarsan çekim yaptığında aradan 7 saat geçiyor işlem red veriyor yatırdığın para kalıyor hesabında ben bu durumu yaşadım
manuel siliyorlar yaniEkli dosyayı görüntüle 622901
Nasıl ya bende diyorum niye bakiyeye gecmedi alçak site

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,530
1,712
113

efsohanx

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8
0
1
Görünen köy kılavuz istemez, Üyelik bonusu lose olmasına rağmen yatırıp katladığım paraya site canlı desteği üyelik bonusu aynı ıp diyor :)

Ekli dosyalar