Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betewin | 999₺ Nakit & 99 FreeSpin Yatırım ve Çevrim Şartsız Deneme Bonusu

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,019
250
83
Ne saf insanlarsınız aq ne site elemanı bende dahil bir dünya insan çekim yaptı ekran görüntüsü atıp senin o kuş beynine inandırmak için zahmete giremem
bak adam yukarıda ne yazmış yatırım istiyor diyor demekki herkse farklı muammele hacı benım de dcekım yasagı verdi 24 saat nelakaysa

sulo52

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
213
45
28
neyseki cekim yapanlar foto atamiyor biz yalan konuşuyoz

sulo52

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
213
45
28
3 saate gircek benimki işleme bile alinmadi adam diyoki 900 cekim kalan 1500 üde cektim 2 dakka sürdü diyor inanan varmi

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,019
250
83
agalar 4 5 kilşi cektim dedigine göre ho ödemez gibi ban ada 2 4 saat ban verdile cekim banı kalıcı değil de öemez bence d öyle düsünüypruım

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,019
250
83
bi düşüsnenize yarısı çekim iptal olşdugu icin baglanmıstır bu desteğe mantıken demi demekki yüzde 90 iptal ediyolar yoksa niye bu kadar sıra olsun destekte

Repentless

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
69
30
18
bi düşüsnenize yarısı çekim iptal olşdugu icin baglanmıstır bu desteğe mantıken demi demekki yüzde 90 iptal ediyolar yoksa niye bu kadar sıra olsun destekte
Ben de ödeyeceklerini sanmıyorum 2 saat oldu daha işleme alınmadı ödedikleri 100-200 değil ki 900 lira milyonlarca oyuncu var 10k kişi çekse 9 milyon yapar ki rahat 10k kişiden fazla çekim yapan olur

Bisesvar20

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,669
656
113
99 freespin aldım 950 tl oldu ama bonuslarda gözüküyor ana bakiye de değil çekim de verilmiyor