Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betewin | 999₺ Nakit & 99 FreeSpin Yatırım ve Çevrim Şartsız Deneme Bonusu

Eray21

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3
1
3
Bu siteye güvenen ve itibar eden insanın aklından şüphe duyarım zlot starzbet gibi yeni siteler açılış günü için tarih veriyordu ve asla aksama falan söz konusu değildi bonusun aktif olduğu süre zarfından sonra her hangi bir sorun yaşanmıyodu yani uzun lafın kısası daha baştan sitenin alt yapısını kötü tanıttılar çekimim geldi diyenler site elemanı bundan emin olabilirsiniz.

sulo52

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
213
45
28
valla cekim verdik bakalim site elamani felan degiliz gelirse yazarim

skoregen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,544
573
113
Bonusu oynatmıyor yatırım yapın yazıyor

haydutchavo55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,028
1,265
113
spinler 50 tl odedı 10dan farmlaadım gırmez diye oyuna aldı 4 bin odedı

dalgur

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
832
192
43
Arkadaslar bu sıtesaglam mı ılk yatırım bonısları gayet ıyı odeme ypar mmı bu sıte

fkartal1992

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,516
884
113
Sitede çekim yaptım diyen yalan söyler 2 saati geçti spinler bile eklenmedi adam olun oglum az

sulo52

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
213
45
28
47 dakka oldu cekim vereli hala gelmedi nasil 1 dakkada geliyor bunlarinki harbi site adami olmasin bunlar

sulo52

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
213
45
28
1 saat oldu hala odeme olmadi destekte 2 bin kişi var

Dino

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
21
8
3
Çekim verildi bakalım alanlar olmuş freespin Zeus ve Hades de çevirdim sonra bakiye gözükmedi oyundan çıkıp güncelledim Zeus a almadı sweet bonanza da oyuna aldı sadece orda çevirdim 1000 yaptı çekim yaptık bakalım

haydutchavo55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,028
1,265
113
900 cektin geri kalan bakiye duruyor mu şuan silindimi baksana bi kanka
kanka silinmedi geri kalan para gelmedi talrp alındı diyor ams şoyle bişry ben 4ktan düşürdüm onu biraz hemen bakoyeye gecmedı suan 1500 ksldı bakıyede